Povezane vesti

"Mene nema već dva meseca": Tužne scene večeras u Zemunu, na mestu gde je stradao četvorogodišnji Despot (video)

"Mene nema već dva meseca": Tužne scene večeras u Zemunu, na mestu gde je stradao četvorogodišnji Despot (video)

Blic 24.01.2021
U Prvomajskoj ulici u Zemuni, na sutobuskom stajalištu "Bosanska", večeras su se okupili roditelja, rodbine i prijatelja malog Despota (4) koji je na istom tom mestu nastradao pre dva meseca. Okupljeni su želeli da ukažu na činjenicu da sudski proces… »
Ćao, ja sam Despot, mene nema već 2 meseca: Potresne scene u Zemunu gde je mališana (4) pregazio autobus

Ćao, ja sam Despot, mene nema već 2 meseca: Potresne scene u Zemunu gde je mališana (4) pregazio autobus

Kurir 24.01.2021
Danas, kada se navršava dva meseca od pogibije Despota Mrđića (4), koji je nastradao izlazeći iz autobusa, na mestu tragedije u Zemunu okupili su se ljudi, koji su došli na autobusko stajalište "Bosanska" u Prvomajskoj ulici da pruže podršku… »
Otac malog Despota: Našeg sina nema, a ubica je na slobodi

Otac malog Despota: Našeg sina nema, a ubica je na slobodi

Nova 24.01.2021
Roditelji i prijatelji porodice nastradalog dečaka Despota (4) okupili su se večeras u znak protesta na autobuskom stajalištu u Prvomajskoj ulici u Zemunu kako bi ukazali da već dva meseca slučaj nije rasvetljen. Prolaznici, ali i prijatelji porodice… »
Ćao, Ja sam despot. Mene nema već dva meseca... Potresna scena na mestu gde je stradao dečak (4) u Zemunu (foto/video)

Ćao, Ja sam despot. Mene nema već dva meseca... Potresna scena na mestu gde je stradao dečak (4) u Zemunu (foto/video)

Večernje novosti 24.01.2021
RODITELjI i prijatelji porodice nastradalog dečaka Despota (4) okupili su se večeras u znak protesta na autobuskom stajalištu u Prvomajskoj uliciu Zemunu kako bi ukazali da već dva meseca slučaj nije rasvetljen. Prolaznici, ali i prijatelji porodice… »
Uzeli su nam Despotov osmeh i sreću, a ubica je slobodan

Uzeli su nam Despotov osmeh i sreću, a ubica je slobodan

Nova 24.01.2021
Večeras će na autobuskom stajalištu Bosanska, u Prvomajskoj ulici u Zemunu, gde je pre tačno dva meseca četvorogodišnji dečak nastradao u stravičnoj nesreći, kada mu je na izlasku iz autobusa noga ostala zaglavljena u vratima, biti održan skup… »
"Sina već dva meseca tražimo u slikama i snimcima, samo nam je to i ostalo...": Potresna ispovest oca Despota (4), koji je…

"Sina već dva meseca tražimo u slikama i snimcima, samo nam je to i ostalo...": Potresna ispovest oca Despota (4), koji je…

Blic 23.01.2021
Maleni Despot (4) je pre dva meseca poginuo pokušavajući da izađe iz autobusa na stajalištu Bosanska u Prvomajskoj ulici u Zemunu, i to na zadnjim vratima, dok se vozio sa svojom bakom. Vozač nije primetio malog putnika i nastavio je da vozi, a… »
„Silazimo, bakana“: Ovo je mali Despot koji je stradao izlazeći iz autobusa, a njegov otac kaže - Dva meseca tražimo…

„Silazimo, bakana“: Ovo je mali Despot koji je stradao izlazeći iz autobusa, a njegov otac kaže - Dva meseca tražimo…

Večernje novosti 23.01.2021
PRE DVA meseca U Zemunu je, u Prvomajskoj ulici, pri izlasku iz autobusa nastradao četvorogodišnji Despot. Bio je sa bakom, nedaleko od svoje kuće. Bol očajne porodice ne prestaje. Tim povodom oglasio se i otac nastradalog mališana. Njegovo… »

Vesti dana »