Povezane vesti

Šapčanka čiji je muž platio da je ubiju: Bilo je mnogo krvi

Šapčanka čiji je muž platio da je ubiju: Bilo je mnogo krvi

Nova 24.01.2021
"Pretukli su me, Hitna pomoć me je vozila u bolnicu. Bilo je mnogo krvi. Pitala sam lekara da li sam unakažena. Samo su rekli da ću videti kada stignem... Mesecima posle prebijanja i dalje živim u strahu". Ovako u potresnoj ispovesti govori Zorica J… »
"Pitala sam lekara da li sam unakažena": Potresna ispovest Šapčanke čiji je muž platio 5.000 evra da je ubiju

"Pitala sam lekara da li sam unakažena": Potresna ispovest Šapčanke čiji je muž platio 5.000 evra da je ubiju

Večernje novosti 24.01.2021
"HITNA pomoć me je vozila u bolnicu. Bilo je mnogo krvi. Pitala sam lekara da li sam unakažena. Samo su rekli da ću videti kada stignem... Mesecima posle prebijanja i dalje živim u strahu." Ovako u potresnoj ispovesti govori Zorica J. (41) iz Šapca… »
Platio je 5.000 za ubistvo bivše žene: Kada je htela da pobegne, tražio je da prepiše imovinu na njegovu ćerku

Platio je 5.000 za ubistvo bivše žene: Kada je htela da pobegne, tražio je da prepiše imovinu na njegovu ćerku

Mondo 24.01.2021
Potresna ispovet Šapčanke koja j preživela pravi pakao. Potresna ispovet Šapčanke koja j preživela pravi pakao. Zorica J. (41) iz Šapca, žrtva posesivnog i agresivnog bivšeg supruga Milivoja M. (63) iz Prnjavora, koji je platio 5.000 evra da je… »
Potresna ispovest šapčanke čiji je muž platio 5.000 evra da je ubiju: Pitala sam lekara da li sam unakažena, toliko su me…

Potresna ispovest šapčanke čiji je muž platio 5.000 evra da je ubiju: Pitala sam lekara da li sam unakažena, toliko su me…

Kurir 24.01.2021
Zorica J. (41) iz Šapca, žrtva posesivnog i agresivnog bivšeg supruga Milivoja M. (63) iz Prnjavora, koji je platio 5.000 evra da je ubiju, kaže da živi u strahu mesecima posle prebijanja. Zorica i Milivoje su 13 godina bili u braku. Lepe uspomene… »
Bivša žena Šapčanina koji u pritvoru jer je naručio njeno ubistvo godinama živi u strahu: Sumnja i da je zapalio auto…

Bivša žena Šapčanina koji u pritvoru jer je naručio njeno ubistvo godinama živi u strahu: Sumnja i da je zapalio auto…

Blic 23.01.2021
Z. J. (41), bivša supruga Šapčanina Milivoja M. (63) koji se sumnjiči da je platio 5.000 evra za njeno ubistvo, strahovala je od njega i ranije, a kako je nedavno zapaljen automobil njenog sadašnjeg partnera, ona sumnja da je i to delo bivšeg… »

Vesti dana »