Povezane vesti

UFC svet u neverici! Očekivao se veliki povratak Mekgregora, ali umesto toga Irac je nokautiran! (VIDEO)

UFC svet u neverici! Očekivao se veliki povratak Mekgregora, ali umesto toga Irac je nokautiran! (VIDEO)

Hot sport 24.01.2021
Očekivao se veliki povratak Konora Mekgregora, koji je najavljivao da će napaviti novi bum na UFC sceni, ali umesto toga, Irac je nokautiran! Na događaju UFC 257, Amerikanac Dastin Poarije je lagano savladao Konora u spektaklu održanom u Abu Dabiju… »
Golman Partizana napušta pripreme! Stevanović se vraća u Beograd, a evo šta je razlog!

Golman Partizana napušta pripreme! Stevanović se vraća u Beograd, a evo šta je razlog!

Hot sport 24.01.2021
Povreda ramena golmana Partizana, Nemanje Stevanovića, koju je zadobio na poslepodnevnom treningu u subotu, nije teška kako se u prvi mah učinilo, ali nije ni naivna. Iz tog razloga u taboru Partizana u Turskoj odlučili da se golman već sutra vrati u… »
Problem za stanojevića: Kraj priprema za Stevanovića

Problem za stanojevića: Kraj priprema za Stevanovića

Večernje novosti 24.01.2021
GOLMAN ekipe Partizana Nemanja Stevanović će pre vremena završiti pripreme, napustiti Tursku i vratiti se za Beograd kako bi nastavio lečenje ramena povređenog tokom treninga u subotu veče. Stevanović bi u ponedeljak trebalo iz Antalije da se… »
"Eto šta se desi: Kad..." Habib Nurmagomedov video da je Konor Mekgregor prvi put u životu nokautiran i prozvao Irca - ovako!

"Eto šta se desi: Kad..." Habib Nurmagomedov video da je Konor Mekgregor prvi put u životu nokautiran i prozvao Irca - ovako!

Sportal blic 24.01.2021
Legendarni MMA borac pažljivo je pratio borbe na 257 priredbi u Abu Dabiju, s posebnim akcentomn na glavnu, u kojoj je njegov najveći rival doživeo težak poraz od . U moru komentara na društvenim mrežama nakon ove borbe izdvojio se onaj koji je… »
Zvezdin peti trening u Turskoj: Crveno-beli spremaju taktiku za meč protiv Ufe (foto)

Zvezdin peti trening u Turskoj: Crveno-beli spremaju taktiku za meč protiv Ufe (foto)

Hot sport 24.01.2021
Snažna kiša probudila je ovog jutra fudbalere Crvene zvezde, najavljeno loše vreme je stiglo u Antaliju, ali ono nije pokvarilo planove stručnog štaba. Odradili su crveno-beli trening podeljeni u dve grupe, na ofanzivce i defanzivce. U 11 sati po… »
Habib o Konoru: Eto šta se desi kad ti sparinguju deca

Habib o Konoru: Eto šta se desi kad ti sparinguju deca

N1 Info 24.01.2021
Šampion lake kategorije Habib Nurmagomedov prokomentarisao je poraz Konora Mekgregora od Dastinu Poarijea. Mekgregor je izgubio tehničkim nokautom i udaljio se od borbe za titulu u lakoj kategoriji. Dagestanac je pratio borbu i nije propustio priliku da… »
MMA: Poirier nokautirao McGregora

MMA: Poirier nokautirao McGregora

Al Jazeera 24.01.2021
Američki borac čuvenog Irca pobijedio je tehničkim nokautom i revanširao se za poraz iz 2014. Amerikanac Dustin Poirier pobijedio je u subotu u dvoboju mješovitih borilačkih vještina u Abu Dhabiju tehničkim nokautom u drugoj rundi irsku borilačku… »
Stevanović napušta pripreme Partizana

Stevanović napušta pripreme Partizana

Mozzart sport 24.01.2021
Golman se vraća za Beograd kako bi sanirao povredu ramena. Ostaje ekspedicija Partizana u Beleku bez jednog člana. Nemanja Stevanović će pre vremena završiti pripreme, napustiti Tursku i vratiti se za Beograd kako bi nastavio lečenje ramena… »
Habib rečima dotukao Konora: Evo šta se desi kad…

Habib rečima dotukao Konora: Evo šta se desi kad…

Nova 24.01.2021
Habib Nurmagomedov ispratio je meč Dastina Poarijea i Konora Mekgregora, koji je doživeo težak poraz u Abu Dabiju, i to nokautom. Pobeda Poarijea čak deluje daleko efektnije i bolnije od sada već čuvenog trijumfa Habiba nad Ircem. Nurmagomedov je… »
"Ne znam gde: Sam!" Konor Mekgregor je toliko isprebijan u oktagonu da je pred novinare došao na štakama! /video/

"Ne znam gde: Sam!" Konor Mekgregor je toliko isprebijan u oktagonu da je pred novinare došao na štakama! /video/

Sportal blic 24.01.2021
Nije se dobro proveo u oktagonu najčuveniji MMA borac iz Irske, pa je pred novinare morao da izađe uz pomoć štaka. je , a iako je tehnički nokaut dosuđen zbog serije udaraca u glavu, njegov rival ga je, isprva, veoma uzdrmao snažnim šutiranjem u… »
Konor: Teško mi je…; Porije: Ja sam šampion!

Konor: Teško mi je…; Porije: Ja sam šampion!

N1 Info 24.01.2021
Irski borac Konor Megregor razočaran je posle poraza od Dastina Porijea, dok Amerikanac ističe da je njihova borba bila kao za titulu. Konor je nokautiran početkom druge runde od strane 32-godišnjeg Amerikanaca u glavnoj borbi UFC 257 večeri u Abu… »
Senzacija u Abu Dabiju: Mekgregor pretio, pa ga Poirije brutalno uspavao (video)

Senzacija u Abu Dabiju: Mekgregor pretio, pa ga Poirije brutalno uspavao (video)

Večernje novosti 24.01.2021
NA POVRATKU u oktagon, prvi put posle godinu dana, irski borac Konor Mekgregor doživeo je težak poraz, pošto ga je Amerikanac Dastin Porije pobedio tehničkim nokautom u drugoj rundi i revanširao mu se za poraz iz 2014. godine. Na velikom spektaklu… »
Porijeova osveta, Mekgregor nokautiran u drugoj rundi (video)

Porijeova osveta, Mekgregor nokautiran u drugoj rundi (video)

Mozzart sport 24.01.2021
Irac po prvi put u karijeri izgubio borbu tehničkim nokautom. Vratio se Konor Mekgregor u oktagon po prvi put posle godinu dana, samo da bi doživeo težak poraz. Dastin Porije ga je dobio tehničkim nokautom u drugoj rundi i tako mu se revanširao za… »
"Ko je ugasio: Svetla?!" Konor Mekgregor doživeo šok-nokaut od Dastina Poirijea u ufc revanšu za pamćenje! /video/

"Ko je ugasio: Svetla?!" Konor Mekgregor doživeo šok-nokaut od Dastina Poirijea u ufc revanšu za pamćenje! /video/

Sportal blic 24.01.2021
Ušao je u oktagon kao favorit, a završio je na tlu, nokautiran. je izgubio od Dastina Poirijea na 257. turniru Ultimejt fajt šampionata. U Abu Dabiju, 32-godišnji Amerikanac je u drugoj rundi serijom razornih udaraca nokautirao vršnjaka iz Irske… »
Konor Na štakama otišao kući: Dobio je žestoke batine od Amerikanca! (video)

Konor Na štakama otišao kući: Dobio je žestoke batine od Amerikanca! (video)

Mondo 24.01.2021
Pogledajte snimak ispred svlačionice. Pogledajte snimak ispred svlačionice. Konor Mekgregor (32) vratio se u oktagon i doživeo prvi poraz nokautom u karijeri od Amerikanca Dastina Poarjea (32). Irac je posle borbe u Abu Dabiju priznao da će nastaviti… »
Senzacija – Mekgregor nokautiran: Vratio se iz "penzije" i odmah dobio batine!

Senzacija – Mekgregor nokautiran: Vratio se iz "penzije" i odmah dobio batine!

Mondo 24.01.2021
Svi su očekivali da se Konor trijumfalno vrati posle godinu dana, ali on je pao! Svi su očekivali da se Konor trijumfalno vrati posle godinu dana, ali on je pao! Američki borac Dastin Poarje (32) pobedio je legendarnog Irca Konora Mekgregora (32)… »
Konor nokautiran, Poarije ga surovo uspavao u 2. rundi VIDEO

Konor nokautiran, Poarije ga surovo uspavao u 2. rundi VIDEO

Nova 24.01.2021
Konor Mekgregor doživeo je težak poraz protiv Dastina Poarijea, u Abu Dabiju, nokautom u drugoj rundi. Želeo je Konor da se trijumfalno vrati na veliku scenu, ali od poraza protiv Habiba Nurmagomedova, ne uspeva da pokaže da je išta više od… »

Vesti dana »