Povezane vesti
Brazil i urbanizam: Ovoj plaži su neboderi "oteli" sunce - ali ona želi da ga povrati
Radio 021 24.01.2021
Rekordna koncentracija nebodera u brazilskom obalskom gradu Balneario Kamboriu baca senku na njegove peščane plaže. Ova situacija dovela je u žižu javnosti intenzivan – i kontroverzan – model urbanog razvoja. Courtesy of Cassio Wollmann Neboderi stvaraju… »
Brazil i urbanizam: Ovoj plaži su neboderi „oteli“ sunce – ali ona želi da ga povrati
Južne vesti 24.01.2021
Courtesy of Cassio Wollmann Neboderi stvaraju nepotrebni hlad - onde gde se po pravilu dolazi na sunčanje Balneario Kamboriu zovu „brazilskim Dubaijem" i lako je videti zbog čega. Grad sa nešto više od 145.000 stanovnika u južnom Brazilu može da se… »
Vesti dana »

Fon der Lajen posle sastanka s Vučićem: Stav EU podrazumeva slobodu, a ne represiju, uključujući pravo na mirno okupljanje
N1 Info pre 21 minutajoš 68 povezanih

Vraćena još četiri tela talaca, Tramp preti Hamasu: „Ako nećete sami, mi ćemo vas razoružati"
BBC News pre 1 satjoš 31 povezana

Vreme u Srbiji: Hladno jutro, tokom dana sunčani intervali i do 18 stepeni
Serbian News Media pre 2 satajoš 25 povezanih

Počela grejna sezona u Srbiji! Članovi svakog domaćinstva trebalo bi da znaju kada se grejanje ne prekida
Kurir pre 26 minutajoš 21 povezana

NBS uvela obavezne olakšice za otplatu kredita: Pogledajte da li imate pravo na pomoć
Euronews pre 2 satajoš 21 povezana