Povezane vesti
NUNS osudio pretnje upućene novinaru portala Nova.rs Milovančeviću
Danas 24.01.2021
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) najoštrije je osudilo pretnje upućene novinaru portala Nova.rs Vojislavu Milovančeviću i pozvalo nadležne organe da hitno reaguju. Udruženje je podsetilo da su u četvrtak uveče Milovančeviću sa više naloga… »
NUNS: Nadležni da hitno reaguju zbog pretnji Milovančeviću
Nova 24.01.2021
"Nezavisno udruženje novinara Srbije najoštrije osuđuje pretnje upućene novinaru portala Nova.rs, Vojislavu Milovančeviću, i poziva nadležne organe da hitno reaguju", poručili su iz ovog medijskog udruženja. U četvrtak uveče, Milovančeviću su sa više… »
NUNS osudio pretnje upućene novinaru Vojislavu Milovančeviću
N1 Info 24.01.2021
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) najoštrije je osudilo pretnje upućene novinaru portala Nova.rs Vojislavu Milovančeviću i pozvalo nadležne organe da hitno reaguju. Novinaru portala Nova.rs Vojislavu Milovančeviću su u četvrtak uveče, sa… »
Vesti dana »
Pred delfinima je težak posao: Evo gde možete pratiti prenos vaterpolo meča Srbija - Španija
Kurir pre 52 minutajoš 9 povezanih
Putevi Srbije imaju važno obaveštenje za sve vozače: Savetuje se poseban oprez u vožnji, zimska oprema obavezna! Evo šta je neophodno da imate foto
Kurir pre 6 satijoš 1 povezana
Vanredna situacija u 11 opština – bez struje nekoliko hiljada domaćinstava, radi se na stabilizaciji snabdevanja
RTS pre 3 minutajoš 1 povezana





