Povezane vesti

Meksiko će dobiti 24 miliona doza ruske vakcine protiv koronavirusa

Meksiko će dobiti 24 miliona doza ruske vakcine protiv koronavirusa

Novi magazin 25.01.2021
Meksiko će dobiti 24 miliona doza ruske vakcine Sputnjik V protiv koronavirusa, izjavio je danas meksički predsednik Andres Manuel Lopes Obrador (Lopes). "Razgovarali smo sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom i ja sam zahvalio na njegovoj odluci da… »
Putin šalje Meksiku 24 miliona doza vakcina

Putin šalje Meksiku 24 miliona doza vakcina

N1 Info 25.01.2021
Meksiko će dobiti 24 miliona doza ruske vakcine Sputnjik V protiv koronavirusa, izjavio je meksički predsednik Andres Manuel Lopes Obrador. „Razgovarali smo sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom i ja sam zahvalio na njegovoj odluci da nam… »
Meksiko dobija 24 miliona doza ruske vakcine

Meksiko dobija 24 miliona doza ruske vakcine

Nova 25.01.2021
Meksički predsednik Andres Manuel Lopes Obrador izjavio je danas da će Meksiko dobiti 24 miliona doza ruske vakcine Sputnjik V. “Razgovarali smo sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom i ja sam zahvalio na njegovoj odluci da nam pošalje 24 miliona… »
Meksički predsednik pozitivan na koronu, ima lakše simptome

Meksički predsednik pozitivan na koronu, ima lakše simptome

Nova 25.01.2021
Meksički predsednik Andres Manuel Lopes Obrador javio je da je pozitivan na koronu i poručio da ima lake simptome i da je optimista. “Sa žaljenjem obaveštavam da sam zaražen kovidom 19. Simptomi su laki ali već sam pod lekarskim tretmanom”… »
“Od kuće ću razgovarati s Putinom” Meksički predsednik pozitivan na korona virus

“Od kuće ću razgovarati s Putinom” Meksički predsednik pozitivan na korona virus

Blic 25.01.2021
Predsdednik Meksika Andres Manuel Lopes Obrador (67) objavio je danas da je pozitivan na korona virus. On je na svom Tviteru napisao da ima blage simptome i da je optimističan, kao i da će nastaviti da radi od kuće. Kako je rekao, od kuće će obaviti… »
Predsednik Meksika Andres Manuel Lopes Obrador pozitivan na koronavirus

Predsednik Meksika Andres Manuel Lopes Obrador pozitivan na koronavirus

N1 Info 25.01.2021
Meksički predsednik Andres Manuel Lopes Obrador javio je da je testiran pozitivno na kovid-19, da ima lake simptome i da je optimista. „Sa žaljenjem obaveštavam da sam zaražen kovidom 19. Simptomi su laki ali već sam pod lekarskim tretmanom“… »
Predsednik Meksika razgovaraće sa Putinom o nabavci ruske vakcine

Predsednik Meksika razgovaraće sa Putinom o nabavci ruske vakcine

Blic 25.01.2021
Predsednik Meksika Andres Manuel Lopez Obrador razgovaraće telefonom sa ruskim liderom Vladimirom Putinom radi nabavke vakcine "sputnjik ve" protiv kovid 19, saopšteno je iz meksičke administracije. Šef meksičke diplomatije Marselo Ebrard naveo je u… »

Vesti dana »