Povezane vesti

Lakše uz Srbe i kolo: Novak Đoković o karantinu u Australiji: "Nedostaje mi sloboda, ali ne mogu da se žalim, ovima u…

Lakše uz Srbe i kolo: Novak Đoković o karantinu u Australiji: "Nedostaje mi sloboda, ali ne mogu da se žalim, ovima u…

Sportal blic 25.01.2021
će se u petak naći na terenu prvi put ove godine. Pored Noleta, sam teniski krem u sastavu - Serena Vilijams, Rafael Nadal, Dominik Tim, Simona Halep, Naomi Osaka, Janik Siner i Ešli Barti - . Program počinje u petak 2.30 po našem vremenu, u Memorial… »
Konačno počinje: Evo kada će Novak Đoković odigrati prvi meč u Australiji

Konačno počinje: Evo kada će Novak Đoković odigrati prvi meč u Australiji

Sportal blic 25.01.2021
Konačno počinje! Najbolji teniseri i teniserke sveta napokon se vraćaju na teren posle niza problema koje su imali tokom karantina u Australiji. U petak će na teren sam teniski krem - , Serena Vilijams, Rafael Nadal, Dominik Tim, Simona Halep, Naomi… »
Đoković u petak napušta karantin i sprema spektakl: Nisu ga hteli u svom gradu, a Nole i zvezde će im prirediti šou!

Đoković u petak napušta karantin i sprema spektakl: Nisu ga hteli u svom gradu, a Nole i zvezde će im prirediti šou!

Mondo 25.01.2021
Najbolji teniser sveta će konačno moći da se lati reketa protiv velikih teniskih zvezda. Najbolji teniser sveta će konačno moći da se lati reketa protiv velikih teniskih zvezda. Novak Đoković uskoro ponovo na terenu! Najbolji teniser sveta će… »
Đoković u petak izlazi iz "zatvora": Srbi i deca su mi olakšali karantin, ubrzo i na terenu

Đoković u petak izlazi iz "zatvora": Srbi i deca su mi olakšali karantin, ubrzo i na terenu

Večernje novosti 25.01.2021
VELIKE teniske zvezde neće igrati samo Australijan open, uvertira je najavni turnir "A day at a Drive", koji će se održati u petak 29. januara. Ozvaničen je spisak učesnika, osmoro u muškoj i ženskoj konkurenciji će biti akteri turnira – Serena… »

Vesti dana »