Povezane vesti
Pijana i bez maske ušla u prevoz u Minhenu i šutirala ljude
Nova 25.01.2021
Žena srpskog porekla šutirala je u Minhenu putnike javnog prevoza, koji su od nje tražili da poštuje obavezu nošenja maske. Pošto nije nosila masku, jedan muškarac prišao je 22-ogodišnjoj ženi tražeći od nje da je stavi, kako je propisano… »
Srpkinja u Nemačkoj šutirala i vređala ljude zato što su je opomenuli da stavi masku
Blic 25.01.2021
U vozu S-železnice u Minhenu 22-godišnja devojka za koju policija navodi da je rođena u Srbiji, napala je 28-godišnjeg muškarca nakon rasprave oko maske. Kako prenosi “Velt”, mladić ju je zamolio da stavi masku, na šta je ona uzvratila uvredama… »
"Srpkinja" u Minhenu istukla muškarca zbog maske
RTV 25.01.2021
MINHEN - Jedna žena srpskog porekla šutirala je u Minhenu putnike javnog prevoza, koji su od nje tražili da poštuje obavezu nošenja maske, prenose agencije, ne navodeći ko je i odakle je "Srpkinja". Pošto nije nosila masku, jedan muškarac prišao… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 4 satijoš 1 povezana