Povezane vesti

Poznato kada se nastavlja Superliga: Na samom otvaranju derbi!

Poznato kada se nastavlja Superliga: Na samom otvaranju derbi!

Hot sport 25.01.2021
Poznato je kada će se i kako nastaviti najjače srpsko klupsko takmičenje u fudbalu – Superliga Srbije. Prvenstvo Superlige i Prve lige Srbije nastaviće se od 20. kola, a raspored je odredio Aleksandar Pivić, direktor ovog takmičenja. Nastavak… »
Reprezentativac Srbije menja klub: Nekadašnji kapiten Zvezde stiže kod Milenkovića i Vlahovića?

Reprezentativac Srbije menja klub: Nekadašnji kapiten Zvezde stiže kod Milenkovića i Vlahovića?

Hot sport 25.01.2021
Ćezare Prandeli želi krilnog napadača! Odlične partije Darka Lazovića privukle su pažnju brojnih klubova! Brzonogi fudbaler nastupa u dresu Verone sa velikim uspehom. Mediji u Italiji prenose da legendarni Ćezare Prandeli želi da vidi nekadašnjeg… »
Milan Đumi Đuričić za hotsport: ‘Moj cilj je da uvek igramo najlepši fudbal u Srbiji! Marselo Bijelsa je najbolji trener…

Milan Đumi Đuričić za hotsport: ‘Moj cilj je da uvek igramo najlepši fudbal u Srbiji! Marselo Bijelsa je najbolji trener…

Hot sport 25.01.2021
‘Uplašio sam se za Mitrovićevo zdravlje! Puls mu je bio 200! Tada sam znao da osvajamo EP!’ Već 25 godina sa velikim uspehom radi ono što voli! Sa sobom nosi veliko znanje, iskustvo i autoritet. Trenersku karijeru je počeo u Radničkom iz Nove… »
Nekadašnji reprezentativac Engleske razočaran: ‘Potpuno smešna odluka Čelsija! Snaga je u strpljenju’

Nekadašnji reprezentativac Engleske razočaran: ‘Potpuno smešna odluka Čelsija! Snaga je u strpljenju’

Hot sport 25.01.2021
Lampard više nije trener Čelsija! Plavci iz Londona su doneli odluku da otpuste legendu kluba i trenera Frenka Lamparda. Čelsi je u seriji loših rezultata i u klubu nisu imali strpljenja. Nekadašnji reprezentativac Engleske Gari Lineker je razočaran… »
Superliga kreće 5. februara, Lalatović čeka Krstajića

Superliga kreće 5. februara, Lalatović čeka Krstajića

Nova 25.01.2021
Prolećni deo Superlige otvoriće 5. februara derbi susret u Novom Sadu između Vojvodine i TSC u 20. kolu. Kako se navodi, direktor takmičenja Superlige i Prve lige Srbije Aleksandar Pivić odredio je termine odigravanja mečeva 20. kola. Ovu rundu… »
Otvaranje polusezone Superlige u Novom Sadu 5. februara

Otvaranje polusezone Superlige u Novom Sadu 5. februara

Dnevnik 25.01.2021
BEOGRAD: Prolećni deo fudbalske Superlige otvoriće 5. februara derbi susret u Novom Sadu između Vojvodine i TSC-a u 20. kolu, saopšteno je na sajtu takmičenja. Kako se navodi, direktor takmičenja Superlige i Prve lige Srbije Aleksandar Pivić… »
SLS: Vojvođanski derbi otvara prolećni deo sezone

SLS: Vojvođanski derbi otvara prolećni deo sezone

N1 Info 25.01.2021
Aleksandar Pivić direktor takmičenja Linglong Tire Superlige i Prve lige Srbije odredio je termine igranja utakmica 20. kola, prvog posle zimske pauze. Prolećni seo sezone biće otvoren u Novom Sadu između fudbalera Vojvodine i TSC Bačke Topole u… »
Superliga: Poznat raspored prvog prolećnog kola

Superliga: Poznat raspored prvog prolećnog kola

Večernje novosti 25.01.2021
TAKMIČENjE u fudbalskoj Superligi Srbije nastavlja se 5. februara, a direktor tog takmičenja i Prve lige Srbije Aleksandar Pivić odredio je termine odigravanja mečeva 20. kola u sezoni 2020/21. Prvi meč nakon zimske pauze odigraće se u Novom Sadu… »
Pavlović nakon sjajnog debija: ‘Broj 15 sam uzeo zbog svog uzora – Nemanje Vidića!’

Pavlović nakon sjajnog debija: ‘Broj 15 sam uzeo zbog svog uzora – Nemanje Vidića!’

Hot sport 25.01.2021
Strahinja Pavlović nije mogao ni da zamisli bolji debi u svom novom klubu, gde će ostati do kraja sezone na pozajmici. Trenutno fudbaler Serkl Briža, na pozajmici iz Monaka, govorio je za Sport Klub. ‘Šef me baš obradovao, čestitao i dodao: pratim… »
Superliga se vraća za 11 dana: Ako vam je nedostajao domaći fudbal, biće ga na pretek!

Superliga se vraća za 11 dana: Ako vam je nedostajao domaći fudbal, biće ga na pretek!

Mondo 25.01.2021
Ako nas opet ne iznenadi sneg... Ako nas opet ne iznenadi sneg... Zimska pauza bliži se kraju, zakazan je nastavak sezone u Superligi! Direktor takmičenja Aleksandar Pivić odredio je termine odigravanja mečeva 20. kola, a prvi ćemo videti već za 11… »

Vesti dana »