Povezane vesti

Srbin ubio staricu u Hrvatskoj: Živeo je sa njom godinama unazad, a sada je tupim predmetom pretukao na smrt

Srbin ubio staricu u Hrvatskoj: Živeo je sa njom godinama unazad, a sada je tupim predmetom pretukao na smrt

Kurir 25.01.2021
Zbog ubistva 71-godišnje zagrebačke penzionerke u selu nadomak Pregrade, zagorska policija uhapsila je 69-godišnjeg muškarca, inače državljanina Srbije. Prema prvim informacijama, ovaj svirepi zločin dogodio se u vikendici ubijene starice prošle… »
Srbin uhapšen zbog ubistva penzionerke u Hrvatskoj

Srbin uhapšen zbog ubistva penzionerke u Hrvatskoj

Nova 25.01.2021
Policija u Hrvatskoj uhapsila je 69-godišnjeg državljanina Srbije zbog sumnje da je ubio zagrebačku penzionerku (71) u selu nadomak Pregrade. Prema prvim informacijama, ovaj svirepi zločin dogodio se u vikendici ubijene starice prošle nedelje… »
"Napala me je nožem, uzeo sam: Cepanicu..." Srbin uhapšen zbog brutalnog ubistva žene u Hrvatskoj, tvrdi da je ona nasrnula…

"Napala me je nožem, uzeo sam: Cepanicu..." Srbin uhapšen zbog brutalnog ubistva žene u Hrvatskoj, tvrdi da je ona nasrnula…

Blic 25.01.2021
Muškarac iz Srbije star 69 godina uhapšen je u Hrvatskoj zbog sumnje da je ubio 71-godišnju penzionerku u selu Pregrade. Prema prvim informacijama hrvatskih medija zločin se dogodio u njenoj vikendici prošle nedelje, u noći između četvrtka i… »

Vesti dana »