Povezane vesti
Užasno vršnjačko nasilje u Baru: Grupa maloletnika brutalno tukla dečaka i sve snimala telefonom (foto)
Kurir 25.01.2021
Jedan maloletnik je u nedelju u Makedonskom naselju u Baru, pred grupom dečaka, brutalno pretukao vršnjaka, a sve je snimljeno kamerom. Dečaka je napadač snažno udarao šakama, u jednom trenu i stisnutom pesnicom, sve vreme ga gurajući. U jednom momentu… »
Nasilje u školi u Baru: Maloletnici brutalno tukli dečaka i sve snimali telefonom (uznemirujući video)
Blic 25.01.2021
Jedan maloletnik je juče u kasnim popodnevnim satima u Makedonskom naselju u Baru, pred grupom dečaka, brutalno pretukao vršnjaka. Dečaka je napadač snažno udarao šakama, u jednom trenu i stisnutom pesnicom, sve vreme ga gurajući. U jednom momentu… »
Snimak koji je zgrozio ljude: Trinaestogodišnjaci se brutalno iživljavaju nad vršnjakom, reagovala policija (video)
Mondo 25.01.2021
Incident se dogodio u Baru. Incident se dogodio u Baru. Jedan maloletnik je juče u kasnim popodnevnim satima u Makedonskom naselju u Baru, pred grupom dečaka, brutalno pretukao vršnjaka. Dečaka je napadač snažno udarao šakama, u jednom trenu i stisnutom… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 51 povezana

Verifikovani mandati u Kosjeriću uz incidente sa novinarima i građanima
Serbian News Media pre 1 satjoš 22 povezane

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 5 satijoš 25 povezanih

Nole planira da preseli teniski turnir iz Beograda u Atinu zbog sukoba sa Vučićevim režimom
Luftika pre 2 satajoš 32 povezane