Povezane vesti

Snosiću posledice, neće se ponoviti: Lukas otkrio gde je bio pre nego što je seo za volan u alkoholisanom stanju!

Snosiću posledice, neće se ponoviti: Lukas otkrio gde je bio pre nego što je seo za volan u alkoholisanom stanju!

Mondo 25.01.2021
Pevač tvrdi da nije bio bahat prema policiji. Pevač tvrdi da nije bio bahat prema policiji. Aca Lukas je prethodne noći priveden u policijsku stanicu zbog vožnje u alkoholisanom stanju i moraće da plati kaznu u iznosu od 60.000 dinara. Lukas se… »
Aca Lukas ispričao šta se dešavalo pre nego što je seo za volan: Imao sam 0,95 promila, snosiću posledice! Neće se…

Aca Lukas ispričao šta se dešavalo pre nego što je seo za volan: Imao sam 0,95 promila, snosiću posledice! Neće se…

Kurir 25.01.2021
Folk pevač Aca Lukas moraće da plati 60.000 dinara kazne jer je upravljao automobilom pod dejstvom alkohola, a kako sam kaže, snosiće posledice kao i svaki građanin ove zemlje. Ističe da je te večeri bio kod kuće sa prijateljima, a onda je nakon… »
Žestoko kažnjen: Aca Lukas mora da plati 60.000 zbog vožnje u alkoholisanom stanju, dobio i zabranu da sedne za volan

Žestoko kažnjen: Aca Lukas mora da plati 60.000 zbog vožnje u alkoholisanom stanju, dobio i zabranu da sedne za volan

Blic 25.01.2021
Aca Lukas moraće da plati 60.000 dinara kazne jer je sinoć upravljao automobilom pod dejstvom alkohola, a osim toga dobiće i 14 kaznenih poena, kao i sedam meseci zabrane upravljanja motornim vozilom. Ovu odluku danas je doneo sudija za prekršaje… »
Aca Lukas priveden, vređao policiju i pijan bežao od patrole

Aca Lukas priveden, vređao policiju i pijan bežao od patrole

Luftika 25.01.2021
Pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, priveden je sinoć u stanicu policije zbog bahate vožnje u alkoholisanom stanju. Naime, Lukasa je tokom sinoćne rutinske kontrole prvo zaustavila policija na Banjici, nakon čega je pobegao, da bi… »

Vesti dana »