Povezane vesti

Đukanović potpisao Zakon o slobodi vjeroispovijesti

Đukanović potpisao Zakon o slobodi vjeroispovijesti

Al Jazeera 25.01.2021
Crnogorski predsjednik također je pozvao na pokretanje procedure za ocjenu ustavnosti ponovno izglasanih zakona. Predsjednik Crne Gore Milo Ðukanović potpisao je u ponedjelja ponovo izglasane zakone u Skupštini, među kojima je i Zakon o slobodi… »
Đukanović potpisao izglasane zakone među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti

Đukanović potpisao izglasane zakone među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti

RTS 25.01.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović saopštio je na "Tviteru" da je potpisao Ukaze o proglašenju zakona koje je crnogorska skupština ponovo izglasala 20. januara. Milo Đukanović je na Tviteru napisao da su ostale dileme koje je imao i zbog kojih je… »
Udarna vest iz kabineta Mila Đukanovića - Ovo je kraj!

Udarna vest iz kabineta Mila Đukanovića - Ovo je kraj!

Alo 25.01.2021
Najnovije informacije iz Crne Gore. Crnogorski predsednik Milo Ðukanović potpisao je danas ponovo izglasane zakone u parlamentu, među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti, ali i pozvao na pokretanje procedure za ocenu njihove ustavnosti. "Potpisao… »
Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti, ali...

Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti, ali...

RTV 25.01.2021
PODGORICA - Crnogorski predsednik Milo Đukanović potpisao je danas ponovo izglasane zakone u parlamentu, među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti, ali i pozvao na pokretanje procedure za ocenu njihove ustavnosti. "Potpisao sam Ukaze o… »
Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti, ali...

Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti, ali...

Politika 25.01.2021
Crnogorski predsednik Milo Đukanović potpisao je danas ponovo izglasane zakone u parlamentu, među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti, ali i pozvao na pokretanje procedure za ocenu njihove ustavnosti. „Potpisao sam Ukaze o proglašenju zakona… »
Ðukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti, ali…

Ðukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti, ali…

Vesti online 25.01.2021
Crnogorski predsednik Milo Ðukanović potpisao je danas ponovo izglasane zakone u parlamentu, među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti, ali i pozvao na pokretanje procedure za ocenu njihove ustavnosti. “Potpisao sam Ukaze o proglašenju zakona… »
Milo potpisao sve zakone, pa poručio: Dileme koje sam imao su ostale, verujem u Ustavni sud

Milo potpisao sve zakone, pa poručio: Dileme koje sam imao su ostale, verujem u Ustavni sud

Kurir 25.01.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović potpisao je Ukaze o proglašenju zakona koje je Skupština ponovo usvojila na sednici 20. januara. "Dileme koje sam imao i zbog kojih sam ih vratio Skupštini na ponovno odlučivanje su ostale. Nadam se da su, nakon… »
Milo Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti

Milo Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti

N1 Info 25.01.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović potpisao je Ukaze o proglašenju zakona koje je Skupština Crne Gore ponovo usvojila 20. januara, a među njima i Zakon o slobodi veroispovesti. „Dileme koje sam imao i zbog kojih sam ih vratio Skupštini na ponovno… »
Milo prihvatio odluku skupštine: Potpisao ponovno izglasane zakone, pa pozvao na proveru ustavnosti istih

Milo prihvatio odluku skupštine: Potpisao ponovno izglasane zakone, pa pozvao na proveru ustavnosti istih

Večernje novosti 25.01.2021
CRNOGORSKI predsednik Milo Đukanović potpisao je danas ponovo izglasane zakone u parlamentu, među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti, ali i pozvao na pokretanje procedure za ocenu njihove ustavnosti. - Potpisao sam Ukaze o proglašenju zakona… »
Istorijski trenutak u crnoj gori: Milo Đukanović potpisao izmene Zakona o slobodi veroispovesti

Istorijski trenutak u crnoj gori: Milo Đukanović potpisao izmene Zakona o slobodi veroispovesti

Mondo 25.01.2021
Posle nekoliko neuspelih pokušaja, predsednik Crne gore je popustio. Posle nekoliko neuspelih pokušaja, predsednik Crne gore je popustio. Predsednik Crne Gore Milo Đukanović potpisao je ponovo izglasane zakone među kojima je Zakon o izmenama i… »

Vesti dana »