Povezane vesti

Đukanović potpisao izmjene vjerskog zakona

Đukanović potpisao izmjene vjerskog zakona

Slobodna Evropa 25.01.2021
Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović je potpisao ukaze o proglašenju više zakona nakon što ih je Skupština ponovo izglasala 20. januara, ali je naglasio da su ostale dileme zbog kojih je vratio te zakone Skupštini na ponovno odlučivanje. Među… »
Milo konačno prihvatio odluku skupštine: Potpisao sve izglasane zakone

Milo konačno prihvatio odluku skupštine: Potpisao sve izglasane zakone

Srbija danas 25.01.2021
Skupština je na sednici 20. januara ponovo usvojila izmene i dopune Zakona o slobodi veroispovesti. Predsednik Milo Đukanović potpisao je Ukaze o proglašenju zakona koje je Skupština ponovo usvojila na sednici 20. januara. - Dileme koje sam imao i… »
Odmazda milogorske kamarile: Milo Đukanović potpisao zakon i najavio osvetu Srbima!

Odmazda milogorske kamarile: Milo Đukanović potpisao zakon i najavio osvetu Srbima!

Pravda 25.01.2021
Crnogorski predsednik Milo Đukanović potpisao je danas ponovo izglasane zakone u parlamentu, među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti, ali i pozvao na pokretanje procedure za ocenu njihove ustavnosti. "Potpisao sam Ukaze o proglašenju zakona… »
Đukanović potpisao ponovo usvojene zakone

Đukanović potpisao ponovo usvojene zakone

Glas Amerike 25.01.2021
PODGORICA — Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović saopštio je da je potpisao Ukaze o proglašenju zakona koje je Skupština ponovo usvojila 20. januara, među kojima je i izmjena i dopuna Zakona o slobodi vjeroispovijesti. „Dileme koje sam imao i… »
Milo Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti

Milo Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti

Nova 25.01.2021
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović potpisao je Ukaze o proglašenju zakona koje je Skupština ponovo usvojila na sednici 20. januara. “Dileme koje sam imao i zbog kojih sam ih vratio Skupštini na ponovno odlučivanje su ostale. Nadam se da su, nakon… »
Đukanović potpisao zakon o slobodi veroispovesti

Đukanović potpisao zakon o slobodi veroispovesti

Danas 25.01.2021
Predsednik Crtne Gore Milo Đukanović potpisao je danas ukaz o proglašenju Zakona o slobodi veroispovesti i drugih zakona koje je crnogorski paralment ponovo usvojio prošle sedmice. „Potpisao sam Ukaze o proglašenju zakona nakon što ih je… »
Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti i pozvao na pokretanje ocene ustavnosti

Đukanović potpisao Zakon o slobodi veroispovesti i pozvao na pokretanje ocene ustavnosti

Radio 021 25.01.2021
Crnogorski predsednik Milo Đukanović potpisao je danas ponovo izglasane zakone u parlamentu, među kojima je i Zakon o slobodi veroispovesti, ali i pozvao na pokretanje procedure za ocenu njihove ustavnosti. "Potpisao sam Ukaze o proglašenju zakona… »

Vesti dana »