Povezane vesti

VOLI I ŽENE! Mina Vrbaški bila u ŠEMI sa Matorom?

VOLI I ŽENE! Mina Vrbaški bila u ŠEMI sa Matorom?

Svet & Skandal 25.01.2021
Tokom podele budžeta Jovana Tomić Matora otkrila je šokantne detalje o odnosu sa Minom Vrbaški. Naime, Matora je Mini dala srednji budžet i tom prilikom je istakla da Vrbaški zaslužuje mnogo više zbog emotivnog odnosa koji su svojevremeno imale… »
Smuvala me je, kupila mi je 101 ružu: Matora pred svima otkrila koliko je bila u vezi sa Minom! (video)

Smuvala me je, kupila mi je 101 ružu: Matora pred svima otkrila koliko je bila u vezi sa Minom! (video)

Mondo 25.01.2021
Iznenadila priznanjem. Iznenadila priznanjem. Ovonedeljni vođa u Zadruzi je Jovana Tomić Matora, koja je tokom raspodele budžeta, kao i uvek, bila bez dlake na jeziku. Prokomentarisala je pojedine zadrugarke, a usput otkrila i neke detalje svog odnosa… »
Ona je mene smuvala, kupila mi je 101 ružu, bile smo zajedno! Matora iznela svu intimu sa Minom: Otkrila koliko im je trajala…

Ona je mene smuvala, kupila mi je 101 ružu, bile smo zajedno! Matora iznela svu intimu sa Minom: Otkrila koliko im je trajala…

Kurir 25.01.2021
U toku raspodele nedeljnih budžeta Jovana Tomić Matora, kao ovonedeljni vođa, dodelila je većinu, a naredni budžet koji je dala, bio je za Đorđa Milutinovića. - Mali budžet i za Đoleta. Imam isto mišljenje o njemu kao o Caru. Njemu se Mina… »

Vesti dana »