Povezane vesti

Murinjo: Otkaz Lampardu pokazuje brutalnost modernog fudbala

Murinjo: Otkaz Lampardu pokazuje brutalnost modernog fudbala

Sportski žurnal 26.01.2021
Totenhem će u osmini finala FA kupa igrati protiv Evertona na Gudisonu. Trener Totenhema Žoze Morinjo rekao je da otkaz koji je Frenk Lampard dobio u Čelsiju pokazuje koliko je brutalan trenerski posao u modernom fudbalu. Čelsi je u ponedeljak… »
Murinjo: Lampardov otkaz pokazuje brutalnost fudbala

Murinjo: Lampardov otkaz pokazuje brutalnost fudbala

Mozzart sport 26.01.2021
“Frenk je važna osoba u mojoj karijeri“, kaže Portugalac. Frenk Lampard napustio je Čelsi posle godinu i po dana. Klupska legenda nije izdržala duže na klupi Plavaca, a sada se najverovatnije na tom mestu čeka Tomas Tuhel. Lampard je tako postao… »
To je brutalnost fudbala: Murinjo o otkazu Frenka Lamparda: "Tužan sam, on je važna osoba u mom životu"

To je brutalnost fudbala: Murinjo o otkazu Frenka Lamparda: "Tužan sam, on je važna osoba u mom životu"

Sportal blic 26.01.2021
napustio je posle godinu i po dana. Klupska legenda nije izdržala duže na klupi Plavaca, a sada se najverovatnije na tom mestu čeka Tomas Tuhel. Lampard je tako postao deseti trener koji je dobio otkaz otkako je Roman Abramovič preuzeo klub. Naravno… »
Murinjo tužan zbog lamparda: ‘Frenk nije samo kolega, on je važna osoba u mojoj karijeri! Fudbal je brutalan’

Murinjo tužan zbog lamparda: ‘Frenk nije samo kolega, on je važna osoba u mojoj karijeri! Fudbal je brutalan’

Hot sport 26.01.2021
Portugalca je pogodila situacija u Čelsiju! Frenk Lampard od ponedeljka više nije trener Čelsija. Legendarni vezista nije opravdao očekivanja uprave kluba i odlučili su da ga smene. Mnogo je iznenadila odluka funkcionera kluba iz Londona. Svi… »

Vesti dana »