Povezane vesti

Tanja Savić 9 meseci bez dece: Znala sam da će nas rastaviti

Tanja Savić 9 meseci bez dece: Znala sam da će nas rastaviti

Nova 26.01.2021
Pevačica Tanja Savić ne odustaje od borbe za svoje sinove, koje nije videla od aprila prošle godine. Đorđa i Maksima je Tanjin suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju bez njenog pristanka, nakon čega ne prestaje pevačicina borba da svoje… »
Da pukne SRCE! Tanja Savić ozbiljno pati zbog sinova!

Da pukne SRCE! Tanja Savić ozbiljno pati zbog sinova!

Svet & Skandal 26.01.2021
Tanja Savić je razdvojena od sinova Đorđa i Maksima, kada ih je njihov otac Dušan Jovančević, prema pevačicinim rečima, bez njenog znanja odveo u Australiju. Tanju uskoro očekuje i pojavljivanje na Australijskom sudu gde će rešavati njen… »
Toliko puta sam zvala policiju, osećala sam da će nas razdvojiti! Tanja Savić vapi za sinovima koje nije videla 9 meseci…

Toliko puta sam zvala policiju, osećala sam da će nas razdvojiti! Tanja Savić vapi za sinovima koje nije videla 9 meseci…

Kurir 26.01.2021
Pevačica Tanja Savić ne odustaje od borbe za svoje sinove - Đorđa i Maksima koje je njen bivši suprug Dušan Jovančević još u aprilu odveo u Australiju. Tanja mesecima vodi svoju bitku sa sinove, a više puta je navodila da je Dušan odveo decu… »
"Toliko sam puta zvala policiju, osećala sam da će nas razdvojiti" Tanja Savić se kida od bola zbog sinova: "Al' me uhvati…

"Toliko sam puta zvala policiju, osećala sam da će nas razdvojiti" Tanja Savić se kida od bola zbog sinova: "Al' me uhvati…

Blic 26.01.2021
Tanja Savić ne krije koliko pati za sinovima koje nije videla od aprila prošle godine, kada ih je njen suprug Dušan Jovančević odveo u Australiju. Ona je sada svoju tugu iskazala kroz emotivnu poruku koju je posvetila naslednicima Maksimu i Đorđu… »

Vesti dana »