Povezane vesti

Jović otvorio dušu o pehovima u Madridu i nedostatku komunikacije sa Zidanom

Jović otvorio dušu o pehovima u Madridu i nedostatku komunikacije sa Zidanom

Mozzart sport 26.01.2021
Ajntraht organizovao konferenciju za medije samo za srpskog napadača. Svanulo je Luki Joviću po povratku u Frankfurt iz Madrida. U Realu se nije naigrao, a i kada je igrao nije pogađao. U Ajntrahtu je u prve dve utakmice dao tri gola i to ulazeći u… »
Sa zidanom nisam mogao da komuniciram: Jović otkrio razloge neuspeha u Realu pa poručio - "Uzeće me onaj ko to vidi!"

Sa zidanom nisam mogao da komuniciram: Jović otkrio razloge neuspeha u Realu pa poručio - "Uzeće me onaj ko to vidi!"

Mondo 26.01.2021
Srpski napadač je i dalje tema broj jedan u Nemačkoj! Srpski napadač je i dalje tema broj jedan u Nemačkoj! Otkako je Luka Jović rešio da se vrati u Ajntraht iz Frankfurta na pozajmicu i tako završi prvu epizodu u Real Madridu - srpski napadač je… »
"Nisam uopšte pričao sa zidanom" Javno obraćanje Jovića o kom bruji svet: Srbin zbog bizarnog razloga nije razgovarao sa…

"Nisam uopšte pričao sa zidanom" Javno obraćanje Jovića o kom bruji svet: Srbin zbog bizarnog razloga nije razgovarao sa…

Sportal blic 26.01.2021
se nedavno vratio u Ajntraht kao pozajmljen igrač Real Madrida i napravio "bum" postigavši tri gola na dve utakmice. Ono što je sve zanimalo odmah jeste šta je bio problem u "kraljevskom klubu" gde je na 30 i kusur utakmica, mada malo njih celih… »
Luka Jović o povratku u Ajntraht: ‘Hteo sam da se vratim i da budem srećan’

Luka Jović o povratku u Ajntraht: ‘Hteo sam da se vratim i da budem srećan’

Hot sport 26.01.2021
Povratak Luke Jovića u Ajntraht iz Frankfurta, gde je Srbin postigao tri gola u dve utakmice u kojima je ušao sa klupe, napravio je pravi ‘bum’. Zbog svega toga, Ajntraht je rešio da u utorak napravi konferenciju za medije posvećenu samo i… »
Jović otvoreno o svemu: Nisam mogao da komuniciram sa Zidanom, znam kakav sam igrač, uzeće me onaj ko to bude video

Jović otvoreno o svemu: Nisam mogao da komuniciram sa Zidanom, znam kakav sam igrač, uzeće me onaj ko to bude video

Večernje novosti 26.01.2021
SRPSKI fudbaler Luka Jović nalazi se u centru pažnje nemačkih medija od kada se vratio u Ajntraht i počeo ponovo da rešeta mreže. Uspeo je na dve utakmice da postigne tri gola i jasno stavi do znanja Realu da je pogrešio kada je odlučio da ga… »

Vesti dana »