Povezane vesti

Preminula glumica Rialda Kadrić, Marija iz "Žikine dinastije"

Preminula glumica Rialda Kadrić, Marija iz "Žikine dinastije"

Radio 021 26.01.2021
Poznata jugoslovenska glumica Rialda Kadrić, koja se proslavila ulogom Marije u filmskom serijalu "Žikina dinastija", preminula je u 58. godini. Mnogi su joj posle te uspešne uloge predviđali slavnu budućnost, ali je Rialda Kadrić odabrala život… »
Umrla glumica Rialda Kadrić čuvena Marija iz "Žikine dinastije"

Umrla glumica Rialda Kadrić čuvena Marija iz "Žikine dinastije"

Blic 26.01.2021
Rialda Kadrić, koja se proslavila u filmovima "Žikina dinastija", preminula je sinoć u 57. godini u Atini gde je u poslednje vreme i živela. Vest o iznenadnoj smrti čuvene Marije iz "Žikine dinastije" potvrdio je njen prijatelj Dušan za "Kurir" i… »
Zajedno su igrale u žikinoj dinastiji Lidija Vukićević šokirana zbog smrti Rialde Kadrić: Mnogo mi je žao, bila je prava…

Zajedno su igrale u žikinoj dinastiji Lidija Vukićević šokirana zbog smrti Rialde Kadrić: Mnogo mi je žao, bila je prava…

Večernje novosti 26.01.2021
VEST o iznenadnoj smrti glumice Rialde Kadrić u 57. godini, čuvene Marije iz „Žikine dinastije“, rastužila je domaću javnost, ali i njene kolege. Loše vesti zatekle su i glumicu Lidiju Vukićević, koja je u kultnom ostvarenju Zorana Čalića… »
Preminula glumica Rialda Kadrić, Marija iz "Žikine dinastije"...

Preminula glumica Rialda Kadrić, Marija iz "Žikine dinastije"...

Prva 26.01.2021
Glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije u filmu "Žikina dinastija", preminula je u 58. godini, prenose domaći mediji. Poznata jugoslovenska glumica, Rialda Kadrić, koja se proslavila ulogom Marije u filmskom serijalu „Žikina dinastija"… »
Preminula glumica Rialda Kadrić, Marija iz „Žikine dinastije“

Preminula glumica Rialda Kadrić, Marija iz „Žikine dinastije“

N1 Info 26.01.2021
Poznata jugoslovenska glumica, Rialda Kadrić, koja se proslavila ulogom Marije u filmskom serijalu "Žikina dinastija", preminula je u 58. godini, preneo je RTS. Mnogi su joj posle te uspešne uloge predviđali slavnu budućnost, ali je Rialda Kadrić… »
Ovako je govorila rialda: Čovek upoznaje sebe kroz druge, a ja sam se izborila za svoj izbor!

Ovako je govorila rialda: Čovek upoznaje sebe kroz druge, a ja sam se izborila za svoj izbor!

Kurir 26.01.2021
Rialda Kadrić iznenada je preminula u 57. godini u Atini, gde je poslednje vreme živela. Rialda, koja se proslavila ulogom Marije iz "Žikine dinastija, otišla je iz Beograda 1986. godine pravo u London. Pariz je bio njena prva ljubav i imala je… »
Preminula je glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije iz „Žikine dinastije”

Preminula je glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije iz „Žikine dinastije”

Svet & Skandal 26.01.2021
Glumica Rialda Kadrić, koja je u domaćoj javnosti bila najpoznatije po ulozi Marije iz „Žikine dinastije“ preminula je iznenada sinoć u 57. godini u Atini gde je u poslednje vreme i živela. Nezaboravna „Marija” Rialda Kadrić je rođena u… »
Marija i boba, poslednji susret: Svi su se radovali nastavku Žikine dinastije!

Marija i boba, poslednji susret: Svi su se radovali nastavku Žikine dinastije!

Mondo 26.01.2021
Nastavak je trebalo da okupi omiljene glumce posle tri decenije... Nastavak je trebalo da okupi omiljene glumce posle tri decenije... Glumica Rialda Kadrić, zvezda serijala "Žikina dinastija", preminula je iznenada u 57. godini u Atini, gde je živela… »
Glumica Rialda Kadrić preminula u 58. godini

Glumica Rialda Kadrić preminula u 58. godini

Danas 26.01.2021
Poznata jugoslovenska glumica Rialda Kadrić preminula je danas u 58. godini života, preneo je RTS. Kadrić se još kao srednjoškolka u Jugoslaviji proslavila ulogom Marije u filmskom serijalu „Žikina dinastija“. Rođena je 1963. godine u Beogradu… »
Život Rialde Kadrić obeležila jedna tragedija

Život Rialde Kadrić obeležila jedna tragedija

Nova 26.01.2021
Jugoslovenska glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije u filmskom serijalu "Žikina dinastija", preminula je danas u 58. godini života, preneo je RTS. Glumica se u jednom trenutku preselila u London, a njen život obeležila je jedana… »
Bila je divna, vedra osoba: Lidija Vukićević o Rialdi Kadrić

Bila je divna, vedra osoba: Lidija Vukićević o Rialdi Kadrić

Nova 26.01.2021
Jugoslovenska glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije u filmskom serijalu "Žikina dinastija", preminula je danas u 58. godini života, preneo je RTS. Njenu koleginicu Lidiju Vukićević jako je potresla vest o Rijaldinoj smrti. Lidija je… »
Kako je govorila Rialda Kadrić: U tuđini si niko i ništa

Kako je govorila Rialda Kadrić: U tuđini si niko i ništa

Nova 26.01.2021
Glumica Rialda Kadrić preminula je danas u 58. godini života. Rialda se sa samo 13 godina proslavila ulogom Marije u filmu "Lude godine" i "Žikina dinastija". Rijalda se u jednom trenutku preselila u London, a za domaće medije pričala je o životu u… »
Nikada se nije oporavila... Marija iz Žikine dinastije preživela veliku tragediju, o tome je retko pričala

Nikada se nije oporavila... Marija iz Žikine dinastije preživela veliku tragediju, o tome je retko pričala

Mondo 26.01.2021
Bila je kilometrima daleko kada je saznala za smrt najvoljenije osobe. Bila je kilometrima daleko kada je saznala za smrt najvoljenije osobe. Vest da je iznenada preminula omiljena glumica iz "Žikine dinastije", Rialda Kadrić, koja je glumila Mariju… »
U tuđini si niko i ništa... Ovako je Rialda Kadrić govorila o Srbiji i Londonu - Samo tražim svoje mesto pod suncem

U tuđini si niko i ništa... Ovako je Rialda Kadrić govorila o Srbiji i Londonu - Samo tražim svoje mesto pod suncem

Večernje novosti 26.01.2021
GLUMICA Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije iz "Žikine dinastije" preminula je iznenada sinoć u 57. godini u Atini gde je u poslednje vreme i živela. Rialda je davne 1987. godine za TV Novosti govorila o svom životu u tuđini, glumi i o… »
Ovako je Boba govorio o mariji: Preminula zvezda "Žikine dinastije" - "Još pamtim njen šamar"

Ovako je Boba govorio o mariji: Preminula zvezda "Žikine dinastije" - "Još pamtim njen šamar"

Mondo 26.01.2021
Glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije iz "Žikine dinastije", preminula je iznenada u ponedeljak uveče u 57. godini u Atini, gde je u poslednje vreme i živela. Glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije iz "Žikine dinastije"… »
Preminula Rialda Kadrić, Marija iz Žikine dinastije

Preminula Rialda Kadrić, Marija iz Žikine dinastije

Nova 26.01.2021
Jugoslovenska glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije u filmskom serijalu "Žikina dinastija", preminula je danas u 58. godini života, preneo je RTS. Rialda Kadrić je rođena 1963. godine u Beogradu. Bila je član Dramske sekcije Radio… »
Bila je bobina Marija u žikinoj dinastiji: Rialdin život je obeležila tragedija koju nikad nije prežalila

Bila je bobina Marija u žikinoj dinastiji: Rialdin život je obeležila tragedija koju nikad nije prežalila

Večernje novosti 26.01.2021
Rialda Kadrić, najpoznatija kao Marija iz "Žikine dinastije", preminula je iznenada u 57. godini u Atini. Ona je Beograd napustila davne 1986. godine i skoro tri decenije nije se vratila u rodni Beograd. Rialda je tada podelila s javnošću potresnu… »
Preminula Rialda Kadrić, Marija iz "Žikine dinastije"

Preminula Rialda Kadrić, Marija iz "Žikine dinastije"

Telegraf 26.01.2021
Imala je samo 57 godina. Glumica Rialda Kadrić, najpoznatija po ulozi Marije iz "Žikine dinastije" preminula je iznenada sinoć u 57. godini u Atini gde je u poslednje vreme i živela, potvrdio je njen prijatelj za Kurir. Istu informaciju dobio je i… »
Prvi poljubac joj je bio na filmu, glumu zamenila psihoanalizom, ovu tragediju nikad nije prebolela

Prvi poljubac joj je bio na filmu, glumu zamenila psihoanalizom, ovu tragediju nikad nije prebolela

Telegraf 26.01.2021
"I naravno da sam ja tu glumila zrelost, jer sam ja htela da pokažem da ja to sve znam" Rialda Kadrić, najpoznatija kao Marija iz "Žikine dinastije", preminula je u 57. godini, preneli su mediji. Glumica koja nam je u popularnoj komediji ukrala srca… »

Vesti dana »