Povezane vesti

Pamtimo je kao glumicu,ali rialda je imala i drugo zanimanje Pomagala je ljudima i govorila da od nje mogu da očekuju…

Pamtimo je kao glumicu,ali rialda je imala i drugo zanimanje Pomagala je ljudima i govorila da od nje mogu da očekuju…

Kurir 26.01.2021
Rialda Šebek Kadrić iznenada je preminula u 57. godini u Atini gde je živela i gde se uspešno bavila psihoterapijom. Rialda je po završetku gimnazije upisala studij Svetske književnosti u Beogradu. Kako bi usavršila znanje engleskog jezika 1984… »
Šamar od Rialde pamti i danas Boba iz Žikine dinastije otkrio zašto ga je ona udarila na snimanju serije: Dobro me je…

Šamar od Rialde pamti i danas Boba iz Žikine dinastije otkrio zašto ga je ona udarila na snimanju serije: Dobro me je…

Kurir 26.01.2021
Kao bomba odjeknula je vest da je glumica Rialda Kadrić, poznatija po ulozi Marije Todorović iz filma "Žikina dinastija", potresla je mnoge. Njen kolega i partner u seriji Vladimir Petrović se prisetio događaja sa snimanja, gde je Marija njemu… »
Vesna Čipčić o smrti Rialde Kadrić: Nije nam se dalo da se okupimo za "Lude godine"

Vesna Čipčić o smrti Rialde Kadrić: Nije nam se dalo da se okupimo za "Lude godine"

Večernje novosti 26.01.2021
Izuzetno me je potresla vest o smrti Rialde Kadrić. Malopre sam čula, ne znam šta je uzrok, ona je mlada žena. Uvek mi je delovala, i fizički, i mentalno, kao izuzetno čvrsta i zdrava osoba. Mnogo mi je žao. Eto, nismo imale priliku ni da se… »
Dirljiv oproštaj kolega od rialde Kadrić: Prerano nas je napustila, bila je zaista velika glumica

Dirljiv oproštaj kolega od rialde Kadrić: Prerano nas je napustila, bila je zaista velika glumica

Večernje novosti 26.01.2021
NISMO se oporavili ni od smrti Mire Furlan, a kao grom iz neba odjeknula je vest da je juče u 57. godinu u Atini iznenada preminula Rialda Kadrić Šebek. Sredinom sedamdesetih bila na vrhuncu slave, iako je tada imala nepunih 14 godina. Film "Lude… »
Ove detalje niste znali: Malo je falilo da Rialda ostane bez uloge u "Žikinoj dinastiji", zbog smrti glumca nikada se nije…

Ove detalje niste znali: Malo je falilo da Rialda ostane bez uloge u "Žikinoj dinastiji", zbog smrti glumca nikada se nije…

Blic 26.01.2021
Glumica Rialda Kadrić, poznatija po ulozi Marije iz "Žikine dinastije" umrla je iznenada sinoć u 57. godini u Atini gde je u poslednje vreme i živela. Detalji serije koja i danas, nakon četiri decenije od prvog emitovanja, ruši rekorde gledanosti… »
Preminula glumica Rialda Kadrić

Preminula glumica Rialda Kadrić

IndeksOnline 26.01.2021
BEOGRAD – Glumica Rialda Kadrić, poznatija po ulozi Marije iz “Žikine dinastije”, umrla je iznenada sinoć u 57. godini u Atini gde je u poslednje vreme i živela, potvrđeno je Tanjugu iz krugova bliskim glumici. Vest o glumicinoj smrti objavio… »
Ko je bila Marija iz žikine dinastije: Rialda radila kao novinarka, prvi film snimila sa 13 godina, a život provela u Londonu

Ko je bila Marija iz žikine dinastije: Rialda radila kao novinarka, prvi film snimila sa 13 godina, a život provela u Londonu

Blic 26.01.2021
Rialda Kadrić Šebek preminula je iznenada sinoć u 57. godini u Atini, gde je u poslednje vreme i živela. Bivša jugoslovenska glumica prepoznatljiva po ulozi Marije u filmskom serijalu „Lude godine“. Rođena je 14. juna 1963. godine u Beogradu… »
Rialda Kadrić je prvi poljubac doživela sa bobom u "Žikinoj dinastiji": "Imala sam trinaest godina kada sam glumila"

Rialda Kadrić je prvi poljubac doživela sa bobom u "Žikinoj dinastiji": "Imala sam trinaest godina kada sam glumila"

Blic 26.01.2021
Rialda Kadrić, poznatija po ulozi Marije iz "Žikine dinastije" umrla je iznenada sinoć u 57. godini, a glumica je jednom prilikom ispričala da je ulogu koja ju je proslavila igrala kada je imala samo 13 godina. Osim toga, glumica je i navela da je… »

Vesti dana »