Povezane vesti
Kon: Bez ublažavanja mera na narednoj sednici
Nova 26.01.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kona izjavio je da na narednoj sednici Kriznog šteba neće biti ublažene mere uvedene u borbi protiv epidemije koronavirusa. “Situacija je takva da mere nisu toliko restriktivne, više (blaže) od toga ne bi smele u… »
Kon: Mere neće biti ublažene na narednoj sednici Kriznog štaba
N1 Info 26.01.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kona izjavio je da na narednoj sednici Kriznog šteba neće biti ublažene mere uvedene u borbi protiv epidemije koronavirusa. „Situacija je takva da mere nisu toliko restriktivne, više (blaže) od toga ne bi smele u… »
Medicinski deo Kriznog štaba jednoglasan: Dr Kon otkrio da li će biti ublažavanja mera
Večernje novosti 26.01.2021
EPIDEMIOLOG i član Kriznog štaba Predrag Kona izjavio je danas da na narednoj sednici Kriznog štaba neće biti ublažene mere uvedene u borbi protiv epidemije korona virusa. - Situacija je takva da mere nisu toliko restriktivne, više (blaže) od toga ne bi… »
Vesti dana »
Eskalacija sukoba: Trampove pretnje, regionalne reakcije i diplomatski napori
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 30 povezanih
Interpol odbio zahtev Srbije za šestoro aktivista: Da li će to uticati na buduću saradnju?
Radio 021 pre 4 satijoš 24 povezane






