Povezane vesti

I danas osećam njegov miris, povraćala sam i tuširala se 10 puta! Ispovest devojke koja tvrdi da ju je Mika silovao svakog…

I danas osećam njegov miris, povraćala sam i tuširala se 10 puta! Ispovest devojke koja tvrdi da ju je Mika silovao svakog…

Kurir 26.01.2021
Studentkinja glume (20 ) još jedna je devojka koja je navodno prijavila policiji nastavnika glume Miroslava Miku Aleksića (68) navodno za silovanje. Kako kaže, i danas navodno oseća njegov miris i da se to sve navodno dešavalo svakog utorka. -… »
Najstrašnija ispovest žrtve Miroslava Aleksića - silovao me je skoro svakog utorka, povraćala sam i tuširala se po 10 puta

Najstrašnija ispovest žrtve Miroslava Aleksića - silovao me je skoro svakog utorka, povraćala sam i tuširala se po 10 puta

Noizz 26.01.2021
"Silovao me je skoro svakog utorka i to je trajalo sedam meseci. Posle časova sam povraćala, izgubila na kilaži, osušila sam se. Ni dan-danas nisam vratila normalnu kilažu." Ova 20-godišnja studentkinja glume još jedna je devojka koja je prijavila… »
Najjezivije svedočenje bivše učenice mike Aleksića: Silovao me je gotovo svakog utorka, 7 meseci!

Najjezivije svedočenje bivše učenice mike Aleksića: Silovao me je gotovo svakog utorka, 7 meseci!

Mondo 26.01.2021
Još jedna devojka iznela je jezivo svedočenje kojim optužuje profesora glume Miku Aleksića za silovanje. Još jedna devojka iznela je jezivo svedočenje kojim optužuje profesora glume Miku Aleksića za silovanje. Devojka iz Beograda (20), jedna od… »
Još jedna ispovest: Mika me je silovao skoro svakog utorka

Još jedna ispovest: Mika me je silovao skoro svakog utorka

Nova 26.01.2021
Glumice Milena Radulović i Iva Ilinčić javno su progovorile o zalostavljanju učitelja glume Miroslava Mike Aleksića, a sada je njihovim stopama krenula još jedna devojka, koja ipak nije želela da se zna njen identitet. Hrabre devojke, osim toga… »

Vesti dana »