Povezane vesti

Policija jurila milana stankovića: Hitno testiran na narkotike! Šokirani pevač rezultate objavio na Instagramu! (foto)

Policija jurila milana stankovića: Hitno testiran na narkotike! Šokirani pevač rezultate objavio na Instagramu! (foto)

Mondo 27.01.2021
Pevač na društvenim mrežama otkrio da je testiran na prisustvo narkotika. Pevač na društvenim mrežama otkrio da je testiran na prisustvo narkotika. Nakon što je Aca Lukas priznao da je vozio u alkoholisanom stanju, pevač Milan Stanković otkrio je… »
Testirali ga na narkotike: Milana Stankovića jurila policija, a evo šta je test pokazao

Testirali ga na narkotike: Milana Stankovića jurila policija, a evo šta je test pokazao

Blic 27.01.2021
Pevač Milan Stanković podelio je sa svima na društvenim mrežama da ga je policija testirala na narkotike. - Danas me jurila policija. Testirali. Negativan naravno! - napisao je on u opisu slike, koju je okačio na stori na Instagramu. Milan je… »
Milana stankovića testirali na narkotike! Jurila ga je policija, a onda se oglasio: Negativan sam naravno! Foto

Milana stankovića testirali na narkotike! Jurila ga je policija, a onda se oglasio: Negativan sam naravno! Foto

Kurir 27.01.2021
Pevač Milan Stanković podelio je na Instagramu da ga je policija testirala na narkotike i tako iznenadio svoje pratioce. - Danas me jurila policija. Testirali. Negativan naravno! - napisao je on u opisu slike, koju je okačio na stori. Milan je… »

Vesti dana »