Povezane vesti

Navikao sam i da imam i da nemam, ali neću umreti! Lukas tvrdi da više ne troši pare na kocku, sad ima novu strast!

Navikao sam i da imam i da nemam, ali neću umreti! Lukas tvrdi da više ne troši pare na kocku, sad ima novu strast!

Kurir 27.01.2021
Aca Lukas važi za jednog od najkontroverznijih pevača na domaćoj sceni, a pre dva dana dospeo je u žiži interesovanja kada ga je policija privela zbog vožnje u alkoholisanjom stanju. On je istakao da je platio kaznu i da je svestan prekršaja koji… »
"Navikao sam i da imam i da nemam, neću umreti" Lukas nakon privođenja priznao kako živi i na šta troši pare

"Navikao sam i da imam i da nemam, neću umreti" Lukas nakon privođenja priznao kako živi i na šta troši pare

Blic 27.01.2021
Pojedini pevači izjavili su da im je potrebno nekoliko hiljada evra mesečno da bi preživele, a Aca Lukas sada se osvrnuo na ove komentare kolega. - Kod mene to stihijski ide. Navikao sam i da imam i da nemam. Neću umreti ako budem imao manje, ali za… »
Hapšenje, pucanje, tuče, psovke i pretnje: Vožnja u pijanom stanju samo je jedan u nizu skandala Ace Lukasa od početka…

Hapšenje, pucanje, tuče, psovke i pretnje: Vožnja u pijanom stanju samo je jedan u nizu skandala Ace Lukasa od početka…

Večernje novosti 27.01.2021
KONTROVERZNI Aca Lukas (52) se u ponedeljak, po ko zna koji put tokom karijere, našao u centru skandala kada je usred noći, zbog vožnje u pijanom stanju, priveden u policijsku stanicu, gde je ustanovljeno da je imao 0,95 promila alkohola u krvi. To je… »

Vesti dana »