Povezane vesti

Rasta posle pritvora za Nova.rs: Svašta mi je u glavi

Rasta posle pritvora za Nova.rs: Svašta mi je u glavi

Nova 27.01.2021
Reper Stefan Đurić Rasta posle skoro četiri meseca pritvora izašao je danas na slobodu, a ispred Centralnog zatvora ga je sačekao prijatelj. Nakon izlaska na slobodu Rasta se oglasio za portal Nova.rs. “Dobro sam. Upravo sam sa detetom i to mi je… »
Oglasio se rasta prvi put nakon što je izašao iz pritvora: Reper odmah otišao kod ćerkice Tare i otkrio kako se oseća!

Oglasio se rasta prvi put nakon što je izašao iz pritvora: Reper odmah otišao kod ćerkice Tare i otkrio kako se oseća!

Kurir 27.01.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor reperu Stefanu Đuriću Rasti. On je nakon četiri meseca izašao iz pritvora, a sada se oglasio i otkrio kako se oseća povodom toga što je napolju posle četiri meseca provedenih iza rešetaka. Kako… »
Prva fotografija raste: kako izlazi iz pritvora: Nosi crne kese u ruci, a jedna stvar privlači pažnju

Prva fotografija raste: kako izlazi iz pritvora: Nosi crne kese u ruci, a jedna stvar privlači pažnju

Blic 27.01.2021
Danas je reper Stefan Đurić Rasta pušten iz pritvora nakon što je Prvi osnovni sud u Beogradu doneo tu odluku. Rasta je ovog popodneva napustio Okružni zatvor u Beogradu, gde je proveo u pritvoru skoro četiri meseca. On je prilikom izlaska nosio u… »
Stefan Đurić Rasta pušten iz pritvora, sačekao ga prijatelj

Stefan Đurić Rasta pušten iz pritvora, sačekao ga prijatelj

Nova 27.01.2021
Reper Stefan Đurić Rasta posle skoro četiri meseca pritvora izašao je danas na slobodu, a ispred Centralnog zatvora ga je sačekao prijatelj. Rasta je danas oko 16.30 sati napustio Centralni zatvor nakon skoro četiri meseca pritovra, a po izlasku… »
Posle četiri meseca: Stefanu Đuriću Rasti ukinut pritvor

Posle četiri meseca: Stefanu Đuriću Rasti ukinut pritvor

Blic 27.01.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor reperu Stefanu Djuriću Rasti i L.B. koji se terete za nedozvoljeno držanje skanka i kokaina za ličnu upotrebu. Oni će u toku popodneva biti pušteni iz Okružnog zatvora u Beogradu gde su u pritvoru… »
Rasti ukinut pritvor, danas izlazi iz zatvora

Rasti ukinut pritvor, danas izlazi iz zatvora

Nova 27.01.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor reperu Stefanu Ðuriću Rasti i njegovom prijatelju L. B., koji se terete za nedozvoljeno držanje skanka i kokaina za ličnu upotrebu. Oni će u toku popodneva biti pušteni iz Okružnog zatvora u… »
Rasta na slobodi kroz sat vremena

Rasta na slobodi kroz sat vremena

Nova 27.01.2021
Prvi osnovni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor Stefanu Ðuriću Rasti, a prema rečima njegovog advokata Vuka Tufegdžića, reper će se na slobodi naći kroz sat vremena. “Rasta će biti pušten iz pritvora u narednih sat vremena. Rešenje je… »

Vesti dana »