Povezane vesti
Sokobanja van kovid režima
RTV 27.01.2021
ZAJEČAR - Specijalna bolnica za plućne bolesti "Sokobanja" izlazi iz kovid sistema i počeće sa redovnim radom i prijemom pacijenata koji nisu kovid pozitivni 1. februara, saopštila je danas njena direktorka Vesna Milanović. Milanović je rekla da će od… »
Specijalna bolnica „Sokobanja“ izlazi iz kovid sistema 1. februara
N1 Info 27.01.2021
Specijalna bolnica za plućne bolesti "Sokobanja" izlazi iz kovid sistema i počeće sa redovnim radom i prijemom pacijenata koji nisu kovid pozitivni 1. februara, saopštila je njena direktorka Vesna Milanović. Milanović je rekla da će od ponedeljka početi… »
Specijalna bolnica Sokobanja izlazi iz kovid sistema
Dnevnik 27.01.2021
SOKOBANjA: Specijalna bolnica Sokobanja izlazi iz kovid sistema i toku je otpust pacijenata kući ili prebacivanje u druge kovid bolnice, kaže direktorka te zdravstvene ustanove Vesna Milanović. Bolnica se od 1. februara vraća u normalan režim rada. "Ne… »
Vesti dana »

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 16 minutajoš 1 povezana