Povezane vesti
15 Sela u jednoj školi: Dobročinitelj Konatar darivao decu na Savindan u Mesnoj zajednici Bare (foto)
Kurir 27.01.2021
U srcu Mesne zajednice Bare, na mestu gde bi zalutali putnik pomislio da nema ničega osim visokih četinara i zvuka poneke medenice, nalazi se centar svih kulturnih, a donekle i istorijskih događaja ovoga kraja. To je Osnovna škola "Sveti Sava". U ovoj… »
Konotar nije zaboravio svoje najmlađe zemljake za Svetog Savu
Glas Zapadne Srbije 27.01.2021
Sjenica - Poznati crnogorski privrednik Miljan Konatar, poreklom iz sela Visočka sa Pešteri, obezbedio je svetosavske poklone za sve mališane u Osnovnoj školi „Sveti Sava” u selu Bare na Pešterskoj visoravni. ,,To su moji zemljaci i junaci, ništa mi nije… »
Vesti dana »
Opšte ludilo u Los Anđelesu: Deo Iranaca navija za svoju reprezentaciju, deo protiv! Razlikuje ih jedna bitna stvar
Kurir pre 3 minutajoš 2 povezane
Saudijska Arabija stala nadomak senzacije ali pokazala da je noćna mora za Južnoamerikance - Urugvaj se prekasno probudio VIDEO
Nova pre 38 minutajoš 2 povezane





