Povezane vesti
Marej počinje sezonu na čelendžeru u Italiji
Beta 27.01.2021
Britanski teniser i nekadašnji prvi igrač sveta Endi Marej novu sezonu počeće nastupom na čelendžer turniru u italijanskom gradu Bjeli, saopšteno je danas iz Tensikog saveza Italije. Turnir u Bjeli igraće se od 15. februara, a nagradni fond turnira… »
Mari defintivno odustao od Australijan opena: Umesto na Grend slem, ide na čelendžer
Vesti online 27.01.2021
Britanac Endi Mari defintivno je odustao od Australijan opena. Iako je nakon što je dobio pozitivan nalaz na korona virus, rekao da ne odustaje od učešća u Melburnu, sada je i definitivno jasno da više nema vremena da prođe sve procedure za karantin, pa… »
Umesto u Melburnu, Mari kreće sezonu na čelendžeru
Nova 27.01.2021
Britanski teniser Endi Mari neće početi sezonu na Australijan openu u Melburnu, već će to uraditi na čelendžeru u Bjeli. Mariju je 2021. godina počela loše, jer se prvo nadao da će startovati u Delrej Biču, pa se to izjalovilo, a onda se ispostavilo da… »
Vesti dana »

Jovanović apeluje na Zvezdu: "Voleo bih više domaćih igrača, ja sam bio stranac i znam..."
Sportske.net pre 50 minutajoš 15 povezanih

Marko Đurić na sastanku sa američkim kongresmenom razgovarao o partnerstvu Srbije i SAD
Blic pre 4 satijoš 1 povezana