Povezane vesti

Tari se vratio tata, a ja? Emotivna objava Ane Nikolić nakon Rastinog izlaska iz zatvora posle 4 meseca

Tari se vratio tata, a ja? Emotivna objava Ane Nikolić nakon Rastinog izlaska iz zatvora posle 4 meseca

Mondo 27.01.2021
Stefan Đurić Rasta danas je pušten iz četvoromesečnog pritvora - odmah je otišao da vidi ćerku koju je dobio sa Anom Nikolić. Stefan Đurić Rasta danas je pušten iz četvoromesečnog pritvora - odmah je otišao da vidi ćerku koju je dobio sa… »
Tari se vratio njen tata, A ja... Ana Nikolić skrhana emocijama: Posvetila snažne reči pokojnom ocu i raznežila mnoge…

Tari se vratio njen tata, A ja... Ana Nikolić skrhana emocijama: Posvetila snažne reči pokojnom ocu i raznežila mnoge…

Kurir 27.01.2021
Pevačica Ana Nikolić podelila je na svom Instagram nalogu fotografiju svog oca uz poruku koja je raznežila mnoge njene pratioce. Poznato je da pevačica pati za svojim ocem, te mu je čak i posvetila pesmu("Da te vratim") na albumu koju je za nju radio… »
"Tari se vratio njen tata": Oglasila se Ana Nikolić posle izlaska Raste iz pritvora, fotografijom sve rastužila (foto)

"Tari se vratio njen tata": Oglasila se Ana Nikolić posle izlaska Raste iz pritvora, fotografijom sve rastužila (foto)

Večernje novosti 27.01.2021
POZNATOM reperu Stefanu Đuriću Rasti danas je ukinut pritvor i pušten je da se dalje brani sa slobode. Tim povodom oglasila se pevačica i njegova bivša supruga Ana Nikolić, sa kojom reper ima ćerku Taru. Pevačica je na svom Instagram nalogu… »

Vesti dana »