Povezane vesti
Bela kuća zatražila međunarodnu istragu o poreklu koronavirusa
Politika 27.01.2021
VAŠINGTON - Međunarodna istraga o poreklu koronavirusa u Kini mora biti „jasna i temeljna”, izjavila je portparolka Bele kuće Džen Psaki. „Neophodno je da dođemo do suštine stvari o pojavi pandemije korona virusa u Kini”, rekla je portparolka uoči… »
Bela kuća traži temeljnu istragu o poreklu koronavirusa
Nova 27.01.2021
Međunarodna istraga o poreklu koronavirusa u Kini mora biti "jasna i temeljna", izjavila je danas portparolka Bele kuće Džen Psaki. “Neophodno je da dođemo do suštine stvari o pojavi pandemije korona virusa u Kini”, rekla je portparolka uoči početka… »
Bela kuća zatražila međunarodnu istragu o poreklu koronavirusa
N1 Info 27.01.2021
Međunarodna istraga o poreklu koronavirusa u Kini mora biti "jasna i temeljna", izjavila je danas portparolka Bele kuće Džen Psaki. „Neophodno je da dođemo do suštine stvari o pojavi pandemije koronavirusa u Kini“, rekla je portparolka uoči početka… »
Vesti dana »
Posle 30 minuta kašnjenja zbog sukoba navijača i policije počelo finale Kupa Srbije u fudbalu
Insajder pre 23 minutajoš 32 povezane
"Ili dogovor ili će biti desetkovani" Tramp oči u oči sa Sijem posle 9 godina: Dok on preti Iranu, Kinezi mu poručuju da je snob
Blic pre 53 minutajoš 58 povezanih
Poslanici o izmenama izbornih zakona, najviše polemike o odredbi da jedan birač može da podrži više lista
RTS pre 2 satajoš 44 povezane
„Lavina" posle plasmana u finale Evrosonga poručuje: „It's loving time!"
RTS pre 2 satajoš 72 povezane




