Povezane vesti

Zbog sina sam krenula na psihoterapiju: Vesna Đogani otvoreno o porodici i roditeljstvu! (video)

Zbog sina sam krenula na psihoterapiju: Vesna Đogani otvoreno o porodici i roditeljstvu! (video)

Mondo 28.01.2021
Pevačica iskreno o vaspitanju dece i opasnosti društvenih mreža. Pevačica iskreno o vaspitanju dece i opasnosti društvenih mreža. Desetogodišnji dečak koji je u utorak pronađen mrtav u stanu u Rakovici, navodno se slučajno obesio igrajući… »
Još jedna tragedija u Rakovici: Mladića (26) pronašli mrtvog u kupatilu, vatrogasci razvalili vrata i zatekli jeziv prizor

Još jedna tragedija u Rakovici: Mladića (26) pronašli mrtvog u kupatilu, vatrogasci razvalili vrata i zatekli jeziv prizor

Kurir 28.01.2021
Mladić (26) pronađen obešen u stanu u ulici Bogdan Zerajić u Rakovici. Prema nezvaničnim informacijana, radi se psihički obolelom licu. Vatrogasci su razvalili vrata i našli ga obešenog u kupatilu. Podsetimo, još jedan slučaj iz Rakovice… »
Mladić pronađen obešen u stanu u Rakovici

Mladić pronađen obešen u stanu u Rakovici

Nova 28.01.2021
Mladić (26) pronađen je danas mrtav u svom stanu u Ulici Bogdana Žerajića, u beogradskom naselju Rakovica. Prema prvim, nezvaničnim informacijama, mladić je izvršio samoubistvo vešanjem, a navodno je bio psihički bolesnik. Vatrogasci su provalili… »
Još jedna tragedija u Rakovici: Mladić se obesio u stanu

Još jedna tragedija u Rakovici: Mladić se obesio u stanu

Večernje novosti 28.01.2021
MLADIĆ (26) pronađen obešen u stanu u ulici Bogdan Zerajić u Rakovici. Prema nezvaničnim informacijana, radi se psihički obolelom licu. Vatrogasci su razvalili vrata i našli ga obešenog u kupatilu. (Alo.rs)… »
Roditelji, oprez! Ovi opasni izazovi prete vašoj deci na društvenim mrežama

Roditelji, oprez! Ovi opasni izazovi prete vašoj deci na društvenim mrežama

Večernje novosti 28.01.2021
PREMA za sada nepotvrđenim informacijama do tragedije u kojoj je stradao dečak u Rakovici došlo je zbog opasne igre na TikToku. U toj opasnoj igri deca, navodno, uz pomoć kaiša, marame ili trake stežu vrat dok ne padnu u nesvest. Policija, međutim… »
Misterija smrti dečaka (9) koji se obesio: Komšije pričaju o jezivom TikTok izazovu, ali zasad nema zvaničnih informacija o…

Misterija smrti dečaka (9) koji se obesio: Komšije pričaju o jezivom TikTok izazovu, ali zasad nema zvaničnih informacija o…

Blic 27.01.2021
"Videla sam kad su došli policija, vatrogasci i Hitna pomoć, a onda sam čula kako lupaju na spratu da otvore vrata. Majku dečaka nisam videla od sinoć, a oca samo na kratko... Čovek je bio van sebe, nije mogao da progovori. U jednom trenutku sam… »
Dečak koji je pronađen obešen u Rakovici je unuk Božidara Delića: Stradao zbog opasnog izazova na "Tik Toku"

Dečak koji je pronađen obešen u Rakovici je unuk Božidara Delića: Stradao zbog opasnog izazova na "Tik Toku"

Večernje novosti 27.01.2021
DEČAK (9), koji se u utorak obesio u svojoj sobi u stanu u Beogradu, unuk je srpskog generala Božidara Delića. Dečak (9) kojeg su roditelji pronašli obešenog u njegovoj sobi najverovatnije je izgubio život zbog učešća u „Blackout izazovu“ na… »
Dečak stradao zbog izazova na Tik-toku? Istraga o smrti dečaka u Rakovici, koji je u utorak pronađen u svojoj sobi obešen o…

Dečak stradao zbog izazova na Tik-toku? Istraga o smrti dečaka u Rakovici, koji je u utorak pronađen u svojoj sobi obešen o…

Večernje novosti 27.01.2021
DEVETOGODIŠNjI Đ. S., koji je u utorak uveče pronađen obešen u svojoj sobi u Ulici Bože Baucala u beogradskoj Rakovici, prema nezvaničnim informacijama, navodno je nastradao zbog izazova koji je preplavio društvenu mrežu "Tik-tok". U toj opasnoj… »

Vesti dana »