Povezane vesti

"Platio je da ne ide u zatvor!" Mina Vrbaški otkrila Karićevu tajnu, pa progovorila o biološkom ocu: "Kad ga vidim pljunem…

"Platio je da ne ide u zatvor!" Mina Vrbaški otkrila Karićevu tajnu, pa progovorila o biološkom ocu: "Kad ga vidim pljunem…

Blic 28.01.2021
Mina Vrbaški je o bivšem dečku Mensuru Ajdarpašiću, a onda se osvrnula na biološkog oca. - Rekao si Caru da se skloni od Mine i da je ona uporpastila Mensuru život, na šta tačno misliš? - Ono što sam video, samo sam mu preneo, ne znam šta im… »
Jeziva ispovest učesnice zadruge: "Tata je silovao i tukao mamu ispred mene, slomio joj je vilicu" (video)

Jeziva ispovest učesnice zadruge: "Tata je silovao i tukao mamu ispred mene, slomio joj je vilicu" (video)

Mondo 28.01.2021
Poverila se Mini, koja je takođe iznela svoju priču o detinjstvu. Poverila se Mini, koja je takođe iznela svoju priču o detinjstvu. Mina Vrbaški i Aleksandra Nikolić poverile su se jeda drugoj dok su ležale u krevetu. Pričale su o teškom… »
Otac je silovao majku ispred mene, slomio joj vilicu, to se ne zaboravlja: Aleks svojom sudbinom ostavila bez teksta!

Otac je silovao majku ispred mene, slomio joj vilicu, to se ne zaboravlja: Aleks svojom sudbinom ostavila bez teksta!

Alo 28.01.2021
- Ja kao da nosim prokletstvo kroz život od toga - bila je uznemira Aleksandra dok je sa Minom tiho pričala. Dok su ležale i odmarale u krevetu, Aleksandra Nikolić i Mina Vrbaški su se rastužile dok su pričale o tome čime žele da se bave, a zatim… »

Vesti dana »