Povezane vesti

Milojević na predstavljanju u Podgorici: ‘Cilj je i dalje NBA, ali srećan sam što sam došao ovde’

Milojević na predstavljanju u Podgorici: ‘Cilj je i dalje NBA, ali srećan sam što sam došao ovde’

Hot sport 28.01.2021
Novi trener košarkaša Budućnosti Dejan Milojević rekao je da je srećan zbog dolaska u taj klub i da je pored trofeja cilj i razvoj mladih igrača. – Verujem da ću se osećati kao kod kuće. Srećan sam što sam došao ovde. Imam želju da pokažem… »
Milojević potpisao na dve i po godine: Može da ode u NBA posle svake sezone

Milojević potpisao na dve i po godine: Može da ode u NBA posle svake sezone

Mozzart sport 28.01.2021
“Moj cilj je da odem u Ameriku, korona je to poremetila. Imao sam pregovore sa dva NBA kluba. Budućnost je bila vrlo korektna što smo u ugovoru definisali tu klauzulu, a to ne znači da će jedan promil moje posvećenosti biti manji”, kaže… »
Posle mege imao 2 NBA ponude, ali se odlučio za Budućnost: Otkrio da se ovo godinama spremalo!

Posle mege imao 2 NBA ponude, ali se odlučio za Budućnost: Otkrio da se ovo godinama spremalo!

Mondo 28.01.2021
Dejan Milojević je i zvanično predstavljen kao novi trener Budućnosti. Dejan Milojević je i zvanično predstavljen kao novi trener Budućnosti. Kao igrač je dominirao i donosio titule Podgoričanima, a sada je došao da proba da ponovo Budućnost… »
Predstavljen Milojević: Srećan sam što sam ovde, osim rezultata pokušaću da izbacim nekom mladog igrača

Predstavljen Milojević: Srećan sam što sam ovde, osim rezultata pokušaću da izbacim nekom mladog igrača

Večernje novosti 28.01.2021
KOŠARKAŠE Budućnosti će od danas sa klupe prevoditi Dejan Milojević, koji je na mestu trenera zamenio Petra Mijovića. Nekadašnji strateg Mege je kao igrač u Podgorici ostavi dubok trag i navijači šampiona Crne Gore se nadaju da će imati uspeha… »
Prvo se šuškalo, a sada je zvanično: Dejan Milojević je novi trener Budućnosti

Prvo se šuškalo, a sada je zvanično: Dejan Milojević je novi trener Budućnosti

Sportal blic 28.01.2021
Ono o čemu se ovog četvrtka u prepodnevnim časovima samo šuškalo, sada je ozvaničeno: je novi trener . Klub iz Podgorice je na svom Tviteru objavio da će Milojević naslediti na klupi . - Čovek čiju su igračku karijeru obeležile i četiri… »
Milojević tamo gde je džikić "prošao pakao": Bokan nije propustio da pomene - imamo 3 puta manji budžet od nekih!

Milojević tamo gde je džikić "prošao pakao": Bokan nije propustio da pomene - imamo 3 puta manji budžet od nekih!

Mondo 28.01.2021
Predsednik KK Budućnost Dragan Bokan predstavio je novog trenera ovog kluba. Predsednik KK Budućnost Dragan Bokan predstavio je novog trenera ovog kluba. Posle iznenadnog odlaska Petra Mijovića sa klupe Budućnosti, klub je hitno reagovao. U najkraćem… »
Dejan Milojević novi trener košarkaša Budućnosti

Dejan Milojević novi trener košarkaša Budućnosti

Dnevnik 28.01.2021
PODGORICA: Srpski košarkaši trener Dejan Milojević novi je šef stručnog štaba Budućnosti, saopštio je crnogorski tim. Milojević je nasledio Petra Mijovića, koji je podneo ostavku. "Čovek čiju su igračku karijeru obeležile i četiri godine u… »
Zvanično, odjeknula bomba u Podgorici: Umesto u NBA, stigao u Budućnost da je odvede u Evroligu!

Zvanično, odjeknula bomba u Podgorici: Umesto u NBA, stigao u Budućnost da je odvede u Evroligu!

Mondo 28.01.2021
Sada je i zvanično, Budućnost iz Podgorice ima novog trenera. Sada je i zvanično, Budućnost iz Podgorice ima novog trenera. Posle iznenadne ostavke Petra Mijovića sa mesta prvog trenera Budućnosti iz Podgorice, crnogorski tim je vrlo brzo našao… »
Zvanično: Milojević preuzeo Budućnost

Zvanično: Milojević preuzeo Budućnost

Mozzart sport 28.01.2021
Kao što je to Mozzart Sport i najavio. Sada je i zvanično. Dejan Milojević je novi trener Budućnosti. Kao što je Mozzart Sport i najavio, Milojević je seo na klupu Podgoričana. Budućnost je vest potvrdila na zvaničnom sajtu kluba. Srpski… »
Da li je vreme za novu bombu u ABA ligi? Dejan Milojević preuzima Budućnost? Ovako se oglasio Miško Ražnatović!

Da li je vreme za novu bombu u ABA ligi? Dejan Milojević preuzima Budućnost? Ovako se oglasio Miško Ražnatović!

Sportal blic 28.01.2021
je sinoć ostao bez trenera. , a već je poznato ko bi mogao da bude njegov naslednik. Novi trener Budućnosti trebalo bi da bude kojeg čeka dvoipogodišnji ugovor sa crnogorskim klubom. Milojević bi se tako vratio u Budućnost, tim u kojem je proveo… »
Region bruji o novom treneru budućnosti: Oglasio se i Miško Ražnatović!

Region bruji o novom treneru budućnosti: Oglasio se i Miško Ražnatović!

Mondo 28.01.2021
Dejan Milojević je najbliži klupi podgoričkog tima. Dejan Milojević je najbliži klupi podgoričkog tima. Podgorička Budućnost je sinoć ostala bez trenera nakon što je Petar Mijović podneo ostavku, a već je poznato ko bi mogao da bude njegov… »
Bomba na Jadranu! Dejan Milojević na klupi Budućnosti: Legenda se vraća u Podgoricu?

Bomba na Jadranu! Dejan Milojević na klupi Budućnosti: Legenda se vraća u Podgoricu?

Mondo 28.01.2021
Prema nezvaničnim saznanjima Dejan Milojevic će preuzeti mesto trenera Budućnosti! Prema nezvaničnim saznanjima Dejan Milojevic će preuzeti mesto trenera Budućnosti! Čovek kog je podgoricka publika obožavala jer je ostavljao srce na terenu… »

Vesti dana »