Povezane vesti

Ti si kao SAD žrtva? Što nisi išla petkom?! Izjave Jelene Tinske o slučaju Aleksića koje su šokirale Srbiju!

Ti si kao SAD žrtva? Što nisi išla petkom?! Izjave Jelene Tinske o slučaju Aleksića koje su šokirale Srbiju!

Mondo 28.01.2021
Glumica oštro komentarisala i nezvanično najavljenu seriju "Učitelj". Glumica oštro komentarisala i nezvanično najavljenu seriju "Učitelj". Glumica i balerina Jelena Tinska u četvrtak je šokirala mnoge pitanjem glumici koja tvrdi da je silovana… »
"Silovana svakog utorka? Pa, što nisi išla petkom na glumu?!" šokantna izjava Jelene Tinske o slučaju Aleksića!

"Silovana svakog utorka? Pa, što nisi išla petkom na glumu?!" šokantna izjava Jelene Tinske o slučaju Aleksića!

Mondo 28.01.2021
"Ja sam kamenovana pre neki dan zato što sam rekla da meni ne bi moglo da se desi da me neko siluje sedam puta sa 17 godina", poručila je Tinska. "Ja sam kamenovana pre neki dan zato što sam rekla da meni ne bi moglo da se desi da me neko siluje sedam… »
Fekalni duet: Tinska-Bokan Vređali žrtve silovanja u TV programu: "Ako je silovana utorkom, što nije došla u petak"?!

Fekalni duet: Tinska-Bokan Vređali žrtve silovanja u TV programu: "Ako je silovana utorkom, što nije došla u petak"?!

Blic 28.01.2021
Možda najružnije lice koje jedno društvo mogle da pokaže, Srbija je gledala jutros tokom TV gostovanja Dragoslava Bokana, iz Instituta za nacionalnu strategiju, i Jelene Tinske. Sramne izjave o slučaju samozvanog učitelja glume Miroslava Mike… »
Bokan i Tinska se gnušaju na mileninu seriju: Haos kod Filipa na TV Prva, Tinska - To je pisano s predumišljajem

Bokan i Tinska se gnušaju na mileninu seriju: Haos kod Filipa na TV Prva, Tinska - To je pisano s predumišljajem

Večernje novosti 28.01.2021
DRAGOSLAV Bokan i Jelena Tinska su jutros bili gosti u jutarnjem programu TV Prva kod Filipa. Tema gostovanja je bila uvođenje seksualnog obrazovanja u škole. Oni su se, između ostalog, dotakli glasina da Milena Radulović pravi seriju o svom iskustvu… »

Vesti dana »