Povezane vesti
Kako je graditelj Beograda na vodi novcem države kupio banju
Nova 29.01.2021
Firma Milenijum tim, poznata po unosnim poslovima gradnje i gasifikacije dobijenim od države, svoju delatnost je u međuvremenu proširila i na banjski turizam. Nakon što su 2019. godine kupili zemljište i hotel Železničar u Vranjskoj banji, sada su od… »
Milenijum timu 10 miliona evra pomoći za gradnju hotela
Nova 29.01.2021
Komisija za kontrolu državne pomoći odobrila je bespovratnu pomoć od 10,14 miliona evra kompaniji Milenijum resorts iz Beograda, za realizaciju investicije "Resort" u Vranjskoj banji, piše "Nova ekonomija". Milenijum resorts je ćerka firma kompanije… »
Nova ekonomija: Firmi Milenijum tim oko 10 miliona evra bespovratne pomoći za gradnju hotela
Danas 29.01.2021
Komisija za kontrolu državne pomoći odobrila je bespovratnu pomoć od 10,14 miliona evra kompaniji Milenijum resorts iz Beograda, za realizaciju investicije „Resort“ u Vranjskoj banji, piše „Nova ekonomija“. Milenijum resorts je ćerka firma kompanije… »
Firmi Milenijum tima oko 10 miliona evra bespovratne pomoći za gradnju hotela
Nova ekonomija 29.01.2021
Komisija za kontrolu državne pomoći odobrila je bespovratnu pomoć od 10,14 miliona evra kompaniji Milenijum resorts iz Beograda, za realizaciju investicije "Resort" u Vranjskoj banji. Milenijum resorts je ćerka firma kompanije Milenijum tim (Millennium… »
Vesti dana »
Ogromna tuga! Dragan Lazić je iza sebe ostavio suprugu i ćerke: Tragično stradao u 32. godini
Telegraf pre 4 satijoš 14 povezanih
Đilas u intervjuu: SSP na lokalnim izborima u četiri opštine, povukla se iz Smederevske Palanke
Beta pre 4 satijoš 1 povezana
Prva nedelja rata u Iranu koštala SAD 11,3 milijarde dolara, druga je u toku
Beta pre 3 satajoš 2 povezane





