Povezane vesti

Vakcinisani glumci, ali i Bajaga, poručuju – sve vakcine su bezbedne

Vakcinisani glumci, ali i Bajaga, poručuju – sve vakcine su bezbedne

N1 Info 29.01.2021
"Radim nešto za pozorište Boško Buha, tako da sam se pridružio glumcima u vakcinaciji danas. Sve vakcine su bezbedne, tako da nemam nikakvu sumnju što se tiče 'Fajzerove' vakcine", rekao je za Nova.rs Momčilo Bajagić Bajaga, koji se danas… »
Bajaga: Primio sam Fajzer, al’ ne sumnjam ni u jednu vakcinu

Bajaga: Primio sam Fajzer, al’ ne sumnjam ni u jednu vakcinu

Nova 29.01.2021
"Radim nešto za pozorište Boško Buha, tako da sam se pridružio glumcima u vakcinaciji danas. Sve vakcine su bezbedne, tako da nemam nikakvu sumnju što se tiče 'Fajzerove' vakcine", rekao je za Nova.rs Momčilo Bajagić Bajaga, koji se danas… »
Poznati glumci se vakcinisali: U JDP-u Voja Brajović: "Osećam se dobro, rekli su da pripazimo kao i do sada"

Poznati glumci se vakcinisali: U JDP-u Voja Brajović: "Osećam se dobro, rekli su da pripazimo kao i do sada"

Blic 29.01.2021
Veliki broj glumaca došao je u JDP kako bi primio vakcinu protiv korona virusa. Vojislav Voja Brajović, Branislav Trifunović, Ljubinka Klarić, Feđa Stojanović samo su neki od glumaca koji su došli na imunizaciju. - Osećam se dobro, rekli su da… »
Voja Brajović: Svejedno mi je koju sam vakcinu primio

Voja Brajović: Svejedno mi je koju sam vakcinu primio

Nova 29.01.2021
Glumac i predsednik Udruženja dramskih umetnika Srbije, Voja Brajović, vakcinisao se danas u JDP-u "Fajzerovom" vakcinom protiv koronavirusa, a za Nova.rs je izjavio da mu nije važno do kog je proizvođača. “Osećam se dobro posle vakcinacije. Rekli… »
Danas glumci primaju Fajzer: Kolektivna vakcinacija u JDP-u

Danas glumci primaju Fajzer: Kolektivna vakcinacija u JDP-u

Nova 29.01.2021
U Jugoslovenskom dramskom pozorištu danas je organizovana grupna imunizacija protiv koronavirusa dramskih umetnika "Fajzer" vakcinom. Među prvima su na vakcinaciju stigli glumci Voja Brajović, Branislav Trifunović, Dragan Mićanović, Branko Cvejić… »
Feđa Stojanović posle vakcine: Rekli su da ne pijem alkohol

Feđa Stojanović posle vakcine: Rekli su da ne pijem alkohol

Nova 29.01.2021
Glumac Feđa Stojanović bio je među glumcima Jugoslovenskog dramskog pozorišta koji su danas primili vakcinu protiv koronavirusa proizvođača "Fajzer". On je nepodredno nakon vakcinacije za Nova.rs podelio prve utiske. “Osećam se isto kao i pre… »

Vesti dana »