Povezane vesti

Preminula Selma iz kultne pesme Bijelog dugmeta

Preminula Selma iz kultne pesme Bijelog dugmeta

Prva 29.01.2021
Selma Borić, žena iz kultne pesme Bijelog dugmeta, umrla je u 92. godini. Vest o njenoj smrti na društvenim mrežama je objavio Željko Bebek koji je na svoje profile postavio fotografiju sa Selmom s proslave njenog 90. rođendana u avgustu 2019… »
Cela juga znala je selmu iz pesme bijelog dugmeta: Vlado ju je ispratio na voz, a njegovo pismo bilo joj je jače od pesme

Cela juga znala je selmu iz pesme bijelog dugmeta: Vlado ju je ispratio na voz, a njegovo pismo bilo joj je jače od pesme

Kurir 29.01.2021
Selma Borić, žena po kojoj je ime dobio jedan od najvećih hitova popularne muzičke grupe "Bijelo dugme", preminula je u 92. godini. U jednoj emisiji Selma je objasnila da je 1949. kada je imala svega 19. godina, upoznala Vladu, koji je bio zaljubljen… »
Snimak koji je rasplakao region: Selmine suze u emisiji kada joj je Bebek posle 38 godina uživo otpevao njen hit (video)

Snimak koji je rasplakao region: Selmine suze u emisiji kada joj je Bebek posle 38 godina uživo otpevao njen hit (video)

Mondo 29.01.2021
Jedna od najlepših pesama ex YU zvala se po njoj. Jedna od najlepših pesama ex YU zvala se po njoj. Čuvena Selma iz kultnog hita "Selma" grupe Bijelo dugme, preminula je u 92. godini u Hrvatskoj. Voljena Selma Borić bila je inspiracija Vladi Dijaku… »
Trenutak kad je Bebek otpevao selmi pesmu posle 38 godina svima će naterati suze: Borićeva je tada plakala i pevušila s njim…

Trenutak kad je Bebek otpevao selmi pesmu posle 38 godina svima će naterati suze: Borićeva je tada plakala i pevušila s njim…

Kurir 29.01.2021
Selma Borić iz čuvene pesme "Bijelog dugmeta" umrla je u 92. godini, a svi se sećaju trenutka kada joj je njenu pesmu zapevao Željko Bebek. Selmi je Željko tada pevao posle 38 godina, a njoj su sve vreme išle suze. Taj trenutak svima je bio veoma… »
Otišla je moja Selma: Željko Bebek se oglasio nakon tužne vesti - "Zvala me je njena porodica, ja ću joj i dalje pevati"

Otišla je moja Selma: Željko Bebek se oglasio nakon tužne vesti - "Zvala me je njena porodica, ja ću joj i dalje pevati"

Mondo 29.01.2021
U Hrvatskoj je u 92. godini preminula Selma Borić koja je bila inspiracija za kultni hit "Selma" Bijelog dugmeta. U Hrvatskoj je u 92. godini preminula Selma Borić koja je bila inspiracija za kultni hit "Selma" Bijelog dugmeta Selma Borić (92), dama… »
Umrla Selma iz najemotivnije pesme Bijelog dugmeta: Preminula u 92. godini, Bebek skrhan bolom

Umrla Selma iz najemotivnije pesme Bijelog dugmeta: Preminula u 92. godini, Bebek skrhan bolom

Kurir 29.01.2021
U Hrvatskoj je u 92. godini preminula Selma Borić koja je bila inspiracija za kultni hit "Selma" Bijelog dugmeta. Selma Borić je bila inspiracija Vladi Dijaku koji je napisao jednu od najlepših rok balada i posvetio je ženi u koju je bio zaljubljen, a… »
Preminula Selma iz pesme Bijelog dugmeta: Željko Bebek skrhan bolom - "i dalje ću joj pevati, zaspala je u miru"

Preminula Selma iz pesme Bijelog dugmeta: Željko Bebek skrhan bolom - "i dalje ću joj pevati, zaspala je u miru"

Večernje novosti 29.01.2021
SELMA Borić, koja je opjevana u rok baladi legendarnog "Bijelog dugmeta" preminula je u 92. godini. Ovu vest je potvrdio i Željko Bebek, Selmin dugogodišnji prijatelj. - Jutros me je obavestila njena porodica, s obzirom da je zbog korone nisam… »

Vesti dana »