Povezane vesti

Dodik: Imamo garancije za 100.000 ruskih vakcina

Dodik: Imamo garancije za 100.000 ruskih vakcina

Sputnik 29.01.2021
Predsedavajući i srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je dobio garancije da će u Republiku Srpsku u februaru stići 100.000 ruskih vakcina od različitih proizvođača. Dodik je, na konferenciji za novinare, istakao da će vakcine… »
Dodik: Bez naznaka kada bi vakcine putem programa „Kovaks“ stigle u BiH

Dodik: Bez naznaka kada bi vakcine putem programa „Kovaks“ stigle u BiH

N1 Info 29.01.2021
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nema naznaka kada bi vakcine protiv koronavirusa putem programa "Kovaks" mogle stići u BiH. „I pored činjenice da su Republika Srpska i Federacja BiH putem zajedničkog programa… »
Velika pomoć za srpsku: Dodik najavio, pošiljka spasa stiže iz Rusije

Velika pomoć za srpsku: Dodik najavio, pošiljka spasa stiže iz Rusije

Večernje novosti 29.01.2021
SRPSKI član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Istočnom Sarajevu da će Republika Srpska obezbediti oko 100.000 vakcina koje će stići u februaru iz Rusije, od različitih proizvođača. Dodik je napomenuo da je juče… »
Dodik o nabavci vakcina: Dobio sam garancije da će iz Rusije za Srpsku stići 100.000 doza

Dodik o nabavci vakcina: Dobio sam garancije da će iz Rusije za Srpsku stići 100.000 doza

Blic 29.01.2021
Postoje problemi sa nabavkom vakcina, nema naznaka kada će da stignu u BiH i odgovornost je na organizatorima, izjavio je predsedavajući Predsedništava BiH Milorad Dodik na današnjoj konferenciji za medije. On je dodao da i u moćnijim zemljama… »
Dodik: Dobio sam garancije da ćemo dobiti 100.000 ruskih vakcina, a biće besplatne

Dodik: Dobio sam garancije da ćemo dobiti 100.000 ruskih vakcina, a biće besplatne

Kurir 29.01.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je dobio garancije da će u Republiku Srpsku u februaru stići 100.000 ruskih vakcina od različitih proizvođača. Dodao je da će vakcine biti besplatne. "I u Srpskoj i… »

Vesti dana »