Povezane vesti

Maja BESNA na Aličića: „Šta je on UMISLIO, da je Zdravko Čolić?!”

Maja BESNA na Aličića: „Šta je on UMISLIO, da je Zdravko Čolić?!”

Svet & Skandal 29.01.2021
Ljuba Aličić baš ne štedi svoje kolege. Kad god ima priliku, pljuje ih na sva usta, a naročito mlađe pevače za koje kaže da ih ne smatra kolegama jer na nastup ne mogu da dovedu ni hiljadu ljudi. Maja Nikolić se, međutim, uopšte ne slaže sa… »
Šta je taj umislio, da je zdravko čolić?! Maja Nikolić žestoko isprozivala Ljubu Aličića!

Šta je taj umislio, da je zdravko čolić?! Maja Nikolić žestoko isprozivala Ljubu Aličića!

Mondo 29.01.2021
Nakon što je pevač osuo paljbu po kolegama, na prozivke je reagovala i ona. Nakon što je pevač osuo paljbu po kolegama, na prozivke je reagovala i ona. Ljuba Aičić nedavno je govorio mlađim kolegama i nije ih nimalo štedeo, već im poručio da… »
Šta je umislio, da je zdravko čolić?! Maja Nikolić žestoko oplela po Ljubi Aličiću nakon što je on iskritikovao kolege!

Šta je umislio, da je zdravko čolić?! Maja Nikolić žestoko oplela po Ljubi Aličiću nakon što je on iskritikovao kolege!

Kurir 29.01.2021
Nakon što je Ljuba Aličić izneo brojne kritike na račun svojih kolega, pevačica Maja Nikolić oglasila se i žestoko mu uzvratila. - Ja Ljubu ne poznajem privatno, pa ne znam na koga je mislio. Mene ne pogađa njegova izjava, jer ne pevamo na istim… »

Vesti dana »