Povezane vesti

Falko: Rekao sam "da" na prvi poziv Zvezde, utakmica protiv Milana bi mi ispunila dečački san

Falko: Rekao sam "da" na prvi poziv Zvezde, utakmica protiv Milana bi mi ispunila dečački san

Mozzart sport 30.01.2021
Ofanzivac sumirao prve utiske po dolasku u crveno-bele redove. Treće pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku, Filipo Falko izneo je prve impresije po dolasku u Tursku istakavši da je velika čast biti deo kluba kao što je Crvena zvezda… »
Filipo Falko: ‘Boriću se za Zvezdu’

Filipo Falko: ‘Boriću se za Zvezdu’

Hot sport 30.01.2021
Novi igrač crveno-belih, ujedno i treće pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku, Filipo Falko izneo je prve utiske po dolasku u Tursku i istakao da je velika čast biti deo kluba kao što je Crvena zvezda. – Utisci su fantastični, svi su mi… »
Tomović za Mozzart Sport: Falko je mini verzija Mesija, verovatno najveće pojačanje godinama unazad

Tomović za Mozzart Sport: Falko je mini verzija Mesija, verovatno najveće pojačanje godinama unazad

Mozzart sport 30.01.2021
Pojačanje crveno-belih na skeneru iskusnog defanzivca i nekadašnjeg saigrača. Transfer iščekivan nedeljama unazad na crveno-beloj strani Topčiderskog brda juče je dobio epilog - Filipo Falko postao je novi fudbaler Crvene zvezde. Drugi Italijan… »
"Svi u Italiji znamo za zvezdu": Falko stigao na pripreme crveno-belih i odmah dao bombastičnu izjavu: Došao sam u najveći…

"Svi u Italiji znamo za zvezdu": Falko stigao na pripreme crveno-belih i odmah dao bombastičnu izjavu: Došao sam u najveći…

Sportal blic 29.01.2021
je dovela ogromno pojačanje u zimskom prelaznom roku, s obzirom da je opremu našeg kluba zadužio i obavezao se na troipogodišnju saradnju. Italijanski ofanzivni fudbaler je bio želja svih u Crvenoj zvezdi i predstavljaće veliko pojačanje za borbu… »
Dupla kruna i pobeda protiv milana: "Soko" stigao, Falko se priključio novim saigračima

Dupla kruna i pobeda protiv milana: "Soko" stigao, Falko se priključio novim saigračima

Večernje novosti 29.01.2021
ODJEKNULA je vest da su crveno-beli dobili još jednog Italijana, Felipe Falko pojačao je Zvezdu. Omaleni fudbaler nastupao je pre dolaska u redove srpskog šampiona u dresu člana serije B Lećea. Novajlija se priključio timu u Turskoj, a u hotelu su… »

Vesti dana »