Povezane vesti

Velja Nevolja saslušavan pet sati Na mene nije spreman atentat, u novinama sam pročitao da hoće da me likvidiraju

Velja Nevolja saslušavan pet sati Na mene nije spreman atentat, u novinama sam pročitao da hoće da me likvidiraju

Kurir 30.01.2021
Vođu navijača Partizana juče su po sletanju na beogradski aerodrom iz Tivta policajci odveli u stanicu na informativni razgovor. S njim je priveden i Marko Miljković, kao i petorica njihovih telohranitelja. Veljko Belivuk, zvani Velja Nevolja, vođa… »
Belivuka pitali za "kavčane": Detalji sa saslušanja Velje Nevolje

Belivuka pitali za "kavčane": Detalji sa saslušanja Velje Nevolje

Večernje novosti 30.01.2021
ČIM je juče sleteo na beogradski aerodrom "Nikola Tesla", vođi navijača Partizanove frakcije "Principi" Veljku Belivuku, poznatom kao Velja Nevolja, stavljene su lisice. On i njegov najbliži saradnik Marko Miljković Mare doputovli su redovnom… »
Detalji saslušanja: Velja Nevolja i Miljković "neobavešteni" a Crnogorci tvrde da je za njihove glave nuđeno 1,3 miliona…

Detalji saslušanja: Velja Nevolja i Miljković "neobavešteni" a Crnogorci tvrde da je za njihove glave nuđeno 1,3 miliona…

Blic 29.01.2021
Veljko Belivuk i Marko Miljković na današnjem saslušanju u SBPOK tvrdili su da na njih nije spreman atentat u Crnoj Gori, iako su zvaničnici Podgorice potvrdili tu informaciju i u javnost izneli detalji pripreme njihove likvidacije. Pripadnici SBPOK… »
Belivuk pušten nakon informativnog razgovora u policiji

Belivuk pušten nakon informativnog razgovora u policiji

Danas 29.01.2021
Vođa navijača Veljko Belivuk zvani Velja Nevolja, kojeg je danas policija privela na informativni razgovor po sletanju na beogradski aerodom, pušten je nakon saslušanja, piše portal nova.rs. Posle razgovora u policiji koji je trajao nekoliko sati… »

Vesti dana »