Povezane vesti

‘Luka Jović je najbolji napadač sa kojim sam ikada igrao’: Velike pohvale za srpskog golgetera!

‘Luka Jović je najbolji napadač sa kojim sam ikada igrao’: Velike pohvale za srpskog golgetera!

Hot sport 30.01.2021
Srpski fudbaler Filip Kostić ima samo reči hvale za svog zemljaka i saigrača iz Ajntrahta, Luku Jovića. Mladi napadač je nedavno stigao na pozajmicu u Frankfurt iz madridskog Reala, gde se u prethodnih godinu i po dana nije baš proslavio. MOŽDA CE… »
Jović je najbolji napadač s kojim sam ikada igrao: Ono što ne vidi Zidan, vidi Srbin!

Jović je najbolji napadač s kojim sam ikada igrao: Ono što ne vidi Zidan, vidi Srbin!

Mondo 30.01.2021
"Razumemo se pogledom...", rekao je Kostić. "Razumemo se pogledom...", rekao je Kostić. Srpski napadač Luka Jović vratio se ove zime u Nemačku i zadužio opremu Frankfurta, a već je stigao da postigne tri gola i pokaže Zinedinu Zidanu da se možda… »
Kostić presrećan zbog jovićevog povratka! Najbolji napadač sa kojim sam igrao, razumemo se pogledom!

Kostić presrećan zbog jovićevog povratka! Najbolji napadač sa kojim sam igrao, razumemo se pogledom!

Večernje novosti 29.01.2021
SRPSKI tandem ponovo hara terenima bundeslige. Povratak Luke Jovića u Ajntraht pokazao se kao prava odluka za mladog napadača, a najviše mu se obradovao saigrač iz reprezentacije Filip Kostić. On je nemačkim medijima govorio o odnosu sa fudbalerom… »

Vesti dana »