Povezane vesti

"Ona je anđeo": Žena Saše Joksimovića iznenadila promenom! Sa glumcem ima sina, izbegava da se ističe u javnosti, a evo…

"Ona je anđeo": Žena Saše Joksimovića iznenadila promenom! Sa glumcem ima sina, izbegava da se ističe u javnosti, a evo…

Blic 31.01.2021
Glumac Saša Joksimović u braku je više od deceniju sa lepom suprugom Nevenom, sa kojom ima sina Iliju. Saša je svojevremeno ispričao kako je nju u isto vreme "i zaljubljen i zaluđen". Saša često objavljuje fotografije sa suprugom, pa je često… »
Željkovu svi znamo, a evo ko je žena Saše Joksimovića: Podelila intimni trenutak na Instagramu i oduševila sve! (foto)

Željkovu svi znamo, a evo ko je žena Saše Joksimovića: Podelila intimni trenutak na Instagramu i oduševila sve! (foto)

Mondo 31.01.2021
"On tu, iza mene, čuva i podupire moja leđa", napisala je. "On tu, iza mene, čuva i podupire moja leđa", napisala je. Željka i Jovanu Joksimoć svakodnevno gledamo na televiziji budući da su oboje deo javnog sveta, ali o privatnom životu pevačevog… »
Puna samopouzdanja jer mi on čuva leđa: Žena Saše Joksimovića objavila intimni trenutak, glumac brže-bolje odgovorio…

Puna samopouzdanja jer mi on čuva leđa: Žena Saše Joksimovića objavila intimni trenutak, glumac brže-bolje odgovorio…

Kurir 31.01.2021
Saša Joksimović koristi svaku priliku da pokaže koliko voli svoju suprugu Nevenu. Žena glumca sada je objavila zajedničku fotografiju, i napisala emotivnu poruku: "Koliko volim ovu fotografiju! Nastala je na proslavi mog 30. rođendana. Spontano! Na… »

Vesti dana »