Povezane vesti

Dženifer Aniston objavila fotografiju Ane Brnabić

Dženifer Aniston objavila fotografiju Ane Brnabić

Politika 31.01.2021
Američka glumačka zvezda Dženifer Aniston skrenula je na „Instagramu” pažnju javnosti na važnost učešća žena u politici, a među ženama iz javnog i političkog života čije je fotografije glumica objavila našla se i premijerka Srbije Ana… »
Odgovor Ani Brnabić na komentar o Dženifer Aniston

Odgovor Ani Brnabić na komentar o Dženifer Aniston

Nova 31.01.2021
Od kako je Dženifer Aniston na Instagramu okačila sliku Ane Brnabić, svrstavši je među elitne političke liderke sveta, stražarila sam na profilima naše premijerke očekujući neki komentar. Mislila sam, savetovaće je neko pametan iz glomaznog PR… »
Dženifer Aniston je objavila fotografiju premijerke Srbije, a evo šta Ana Brnabić misli o tome

Dženifer Aniston je objavila fotografiju premijerke Srbije, a evo šta Ana Brnabić misli o tome

Blic 31.01.2021
"Srbija je jedan od lidera u rodnoj ravnopravnosti i nadam se zemlja koja menja svet", ocenila je danas premijerka Ana Brnabić. Ona je, povodom objave njene fotografije na profilu američke glumice Dženifer Aniston, gde se našla u društvu… »
Premijerka se oglasila povodom objave Dženifer Aniston: Sve što je dobro za Srbiju, meni je važno

Premijerka se oglasila povodom objave Dženifer Aniston: Sve što je dobro za Srbiju, meni je važno

Kurir 31.01.2021
Glumica Dženifer Aniston na svom instagram profilu je odala počast moćnim ženama sveta, među njih svrstala je i Anu Brnabić, a sada je i premijerka prokomentarisala ovu objavu. Naime, glumica je nedavno na svom Instagram storiju objavila fotografije… »
Ana Brnabić komentarisala objavu Dženifer Aniston! Srpska premijerka na storiju čuvene glumice

Ana Brnabić komentarisala objavu Dženifer Aniston! Srpska premijerka na storiju čuvene glumice

Mondo 31.01.2021
Kada je reč o objavi glumice Dženifer Aniston, u kojoj je premijerka Srbije svrstana među najmoćnije žene sveta, Brnabić kaže da je to odlično za našu zemlju. Kada je reč o objavi glumice Dženifer Aniston, u kojoj je premijerka Srbije svrstana… »

Vesti dana »