Povezane vesti

Ana Nikolić prvi put u javnosti nakon Rastinog izlaska iz zatvora: On je bio deo moje duše

Ana Nikolić prvi put u javnosti nakon Rastinog izlaska iz zatvora: On je bio deo moje duše

Vesti online 31.01.2021
Vest da je Stefan Đurić Rasta izašao je 27. januara iz pritvora nakon skoro 4 meseca odjeknula je kao bomba u domaćim medijima. Njegova bivša žena Ana Nikolić, sa kojom ima ćerku Taru, sada je prvi put javno progovorila o tome kako je podnela te… »
Ana Nikolić: Htela sam da se zapalim kad su uhapsili Rastu

Ana Nikolić: Htela sam da se zapalim kad su uhapsili Rastu

Nova 31.01.2021
Pevačica Ana Nikolić oglasila se nakon što je popularni muzičar Stefan Đurić Rasta, inače njen bivši suprug, izašao iz pritvora posle 4 meseca boravka. “Ne jedan od težih dana, nego jedan od težih perioda. Rasta je osoba koja je bila deo moje… »
Ana Nikolić prvi put o rastinoj robiji - otvorila dušu: Tara je mislila da joj se tata neće vratiti!

Ana Nikolić prvi put o rastinoj robiji - otvorila dušu: Tara je mislila da joj se tata neće vratiti!

Mondo 31.01.2021
Pevačica se oglasila nakon što joj je bivši suprug pušten iz zatvora. Pevačica se oglasila nakon što joj je bivši suprug pušten iz zatvora. Stefan Đurić Rasta je nakon četiri meseca provedenih u zatvora, odmah otišao kod bivše supruge kako bi… »
"Tara je mislila da joj se tata nikad neće vratiti" Ana o Rasti i pritvoru: "Raspala sam se, rekla sam da ću da se zapalim…

"Tara je mislila da joj se tata nikad neće vratiti" Ana o Rasti i pritvoru: "Raspala sam se, rekla sam da ću da se zapalim…

Blic 31.01.2021
Stefan Đurić Rasta 27. januara je nakon četiri meseca izašao iz pritvora, a sada je o svemu tome progovorila njegova bivša supruga, pevačica Ana Nikolić. - Ne jedan od težih dana, nego jedan od težih perioda. Rasta je osoba koja je bila deo moje… »

Vesti dana »