Povezane vesti
Božinović: EU zvaničnici hteli ilegalno preći granicu
Nova 31.01.2021
Hrvatski ministar unutrašnjih poslova Davor Božinović oglasio se nakon što su italijanski mediji objavili su evroparlamentarci juče sprečeni da provere tretman migranata na granici BiH i Hrvatske. Hrvatska policija sprečila je juče četvoro… »
EU: Hrvatska policija brani da priđemo migrantima VIDEO
Nova 31.01.2021
Hrvatska policija sprečila je četvoro poslanika Evropskog parlamenta da provere tretman hrvatskih vlasti prema migrantima na granici sa Bosnom i Hercegovinom (BiH). Evroparlamentarce, koji su juče došli u Hrvatsku kako bi ispitali stanje na granici… »
Hrvatska policija sprečila evropske parlamentarce da provere tretman migranata na granici sa BiH
Danas 31.01.2021
Hrvatska policija sprečila je četvoro poslanika Evropskog parlamenta da provere tretman hrvatskih vlasti prema migrantima na granici sa Bosnom i Hercegovinom, preneo je sarajevski portal Klix. Ovaj portal je naveo da je evroparlamentarce, koji su juče… »
Vesti dana »

Toliko o zvučnom topu: Reporter N1 bio na licu mesta i nije ništa čuo
Kurir pre 23 minutajoš 49 povezanih

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 17 satijoš 9 povezanih

Severna Makedonija: Više od 50 poginulih, stotine povređenih u požaru
BBC News pre 47 minutajoš 87 povezanih

Tragedija u Severnoj Makedoniji: U požaru u diskoteci u Kočanima poginulo 59 osoba
Euronews pre 23 minutajoš 71 povezana