Povezane vesti
Škodrić: Platili vakcine, sad čekamo
RTV 01.02.2021
BEOGRAD - Direktorka Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje Sanja Škodrić izjavila je danas da će Srbija imati dovoljne količine vakcina protiv korona virusa, da su potpisani ugovori za 11 miliona vakcina, da ne može da govori o datumima kada će one… »
Pitanje koje zanima sve koji su se vakcinisali: Dr Škodrić dala jasan odgovor ako brinete da li ćete dobiti drugu dozu
Mondo 01.02.2021
Direktorka RFZO uživo na Prvoj pričala o nabavci i neželjenim dejstvima vakcina. Direktorka RFZO uživo na Prvoj pričala o nabavci i neželjenim dejstvima vakcina. Vakcine protiv korona virusa glavna su tema već nedeljama, a Srbija je veoma visoko… »
Brnabić: Početkom sedmice ugovor za dodatne količine vakcina
RTV 01.02.2021
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić izjavila je da će početkom ove nedelje nedelje biti potpisan ugovor o nabavci dodatnih količina vakcina protiv korona virusa. Srbija, inače, već ima potpisan ugovor o nabavci 6,5 miliona vakcina. "S novim, dodatnim… »
Kon: Obezbedili smo šest miliona doza vakcina
Danas 01.02.2021
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da je Srbija, pored učešća u međunarodnom programu Kovaks, putem bilateralnih ugovora obezbedila oko šest miliona doza vakcina protiv korona virusa. Premijerka Ana Brnabić izjavila je da Srbija ima potpisane ugovore za… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Stabilizacija u Deliblatskoj peščari i borba na Stolovima
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 55 povezanih
Mali odgovorio na pitanja građana: Ko ima pravo na pomoć države od 6.000 dinara i kako se prijaviti?
Danas pre 2 satajoš 31 povezana
U Srbiji od groznice Zapadnog Nila obolelo 11 ljudi, pet više nego prethodne sedmice
Beta pre 37 minutajoš 25 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 54 povezane
Zbog visokih temperatura i niskih vodostaja, ovih dana preti ozbiljna opasnost
Telegraf pre 2 satajoš 54 povezane



