Povezane vesti

Pozvan sam da pevam, gazda nek misli O koroni: Uroš nastupao u krcatoj kafani, pa se ovako pravdao (video)

Pozvan sam da pevam, gazda nek misli O koroni: Uroš nastupao u krcatoj kafani, pa se ovako pravdao (video)

Mondo 01.02.2021
Pevač se branio da to nije njegov posao. Pevač se branio da to nije njegov posao. Pevač Uroš Živković nastupio je u jednoj kafani u Beogradu u subotu 30. janura, ne obazirući se na epidemiološke mere koje su propisane zbog pandemije korona virusa… »
(Video): Pevač usred pandemije nastupao u krcatoj kafani u Beogradu: "Moje je da odradim posao, o koroni treba da razmišlja…

(Video): Pevač usred pandemije nastupao u krcatoj kafani u Beogradu: "Moje je da odradim posao, o koroni treba da razmišlja…

Blic 01.02.2021
Pevač Uroš Živković pevao je u subotu, 30. januara, u jednoj kafani u Beogradu, uprkos epidemiološkim merama koje su propisane zbog pandemije korona virusa. Kako se može videti na snimcima koji su osvanuli na društvenim mrežama, a koje možete… »
Arogantno pravdanje uroša Živkovića posle nastupa u punoj kafani: Moje je da pevam, a gazda nek misli o koroni!

Arogantno pravdanje uroša Živkovića posle nastupa u punoj kafani: Moje je da pevam, a gazda nek misli o koroni!

Kurir 01.02.2021
Pevač Uroš Živković pevao je u subotu, 30. januara, u jednoj kafani u Beogradu uprkos epidemiološkim merama koje su propisane zbog pandemije korona virusa. Uroš Živković priznao je da je te večeri pevao. Pevaču je naglašeno da je na njegovom… »

Vesti dana »