Povezane vesti

Proslavila se kao Jagodinka Simonović, posle 20 godina se vratila u Srbiju i potpuno se promenila: "Bila sam šokirana, moja…

Proslavila se kao Jagodinka Simonović, posle 20 godina se vratila u Srbiju i potpuno se promenila: "Bila sam šokirana, moja…

Blic 01.02.2021
Glumica Dragana Varagić, koja se proslavila ulogom Jagodinke Simonović u filmu "Varljivo leto '68", posle dužeg vremena pojavila se kao gost u jednoj emisiji. Ona je, naime, jutros gostovala u jutarnjem programu "Prve" televizije, kod voditelja Filipa… »
Jagodinka Simonović u Jutarnjem: Glumica nakon 20 godina pauze oduševila sve! Ovako sada izgleda! (foto)

Jagodinka Simonović u Jutarnjem: Glumica nakon 20 godina pauze oduševila sve! Ovako sada izgleda! (foto)

Mondo 01.02.2021
Na pomen čuvene uloge odgovara osmehom! Na pomen čuvene uloge odgovara osmehom! Dragana Varagić, glumica koja je u čuvenom filmu "Varljivo leto '68" briljirala u ulozi Jagodinke Simonović, pojavila se u Jutarnjem programu Prve televizije. Iako je… »
Evo kako danas izgleda Jagodinka Simonović: Pojavila se u Jutarnjem programu, voditelj imao poseban zahtev za nju (foto)

Evo kako danas izgleda Jagodinka Simonović: Pojavila se u Jutarnjem programu, voditelj imao poseban zahtev za nju (foto)

Večernje novosti 01.02.2021
GLUMICA Dragana Varagić, najpoznatija po ulozi zanosne Jagodinke Simonović u filmu "Varljivo leto 68" je jutros gostovala u Jutarnjem programu na Prvoj TV, gde je govorila o svom životu u Kanadi, novim projektima, ali i ispovesti glumica o seksualnom… »

Vesti dana »