Povezane vesti

Tumbino pismo: Nisam zvao igrače zbog nediscipline

Tumbino pismo: Nisam zvao igrače zbog nediscipline

Nova 01.02.2021
Ljubiša Tumbaković je u izveštaju koji je, u formi pisma dugog 40 stranica ostavio Fudbalskom savezu Srbije na analizu, otkrio šta se dešavalo iza kulisa u reprezentaciji. Tumbaković je otkrio da je jedan od najvećih problema sa kojima se susretao… »
Poslednje tumbakovićevo pismo FSS: Ambijent u reprezentaciji mi je bio jako važan, kršenje discipline sam kažnjavao…

Poslednje tumbakovićevo pismo FSS: Ambijent u reprezentaciji mi je bio jako važan, kršenje discipline sam kažnjavao…

Večernje novosti 01.02.2021
LjUBIŠA Tumbaković i Fudbalski savez Srbije su nedavno sporazumno raskinuli ugovor o saradnji, a donedavni selektor se pismom obratio našoj kući fudbala, sumirajući šta je uočio dok je vodio "orlove". Sport klub je otkrio široj javnosti… »
Pismo Ljubiše Tumbakovića: ‘Reprezentacije našeg nivoa imaju najmanje dva modela igre! Kršenje discipline sam kažnajvao…

Pismo Ljubiše Tumbakovića: ‘Reprezentacije našeg nivoa imaju najmanje dva modela igre! Kršenje discipline sam kažnajvao…

Hot sport 01.02.2021
Nekadašnji selektor se dotakao važnih detalja! Reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira na EP, a uskoro počinje novi kvalifikacioni ciklus i borba za odlazak na Svetsko prventsvo. Ime novog selektora još uvek nije poznato, a kao prvi kandidat… »
Poslednje pismo Ljubiše Tumbakovića srpskom fudbalu: "kršenje discipline sam kažnjavao nepozivanjem"

Poslednje pismo Ljubiše Tumbakovića srpskom fudbalu: "kršenje discipline sam kažnjavao nepozivanjem"

Sportal blic 01.02.2021
Ljubiša Tumbaković i Fudbalski savez Srbije su nedavno sporazumno raskinuli ugovor o saradnji, a donedavni selektor se pismom obratio našoj kući fudbala, sumirajući šta je uočio dok je vodio "orlove". Sport klub je otkrio široj javnosti… »

Vesti dana »